دانستنی ها

برای تعمیر مک بوک خود چه کنیم؟

بررسی مشکلات عملکرد مک بوک

مدل های Apple MacBook Air و Apple MacBook Pro بهترین لپ تاپ ها در رده های قیمتی خود محسوب می شوند. حتی این مک بوک ها سبک ترین و قابل حمل ترین نوت بوک های موجود در بازار هستند. مک بوکهای اپل به دلیل توانایی های سخت افزاری و نرم افزاری بسیار مشهور هستند و همچنین با برچسب قیمت شیب دار بسیار شیب دار شناخته می شوند.

با توجه به قیمت بسیار بالای دستگاه های مک بوک اپل، بسیار مهم است که از مک بوک خود مراقبت لازم را انجام دهید و همچنین مهم است که در صورت خراب شدن مک بوک خود با یک مرکز خدمات مجاز مشورت کنید.

نزدیک شدن به یک مرکز خدمات مجاز فقط برای اطمینان از اینکه مک بوک شما یک روش درمانی مناسب ترمیم می کند کافی نیست. برخی از فاکتورهای دیگر نیز وجود دارد که باید از آنها آگاهی داشته باشید تا مطمئن شوید که خدمات مک بوک شما به نرمی پیش می رود. بنابراین برای کمک به شما، امروز ما در اینجا لیستی از نکات در مورد چگونگی یافتن یک مرکز تعمیرات خوب برای مک بوک را آماده کرده ایم که به شرح زیر است:

همیشه به یک مرکز مجاز تعمیرات مک بوک مراجعه کنید

مهمترین نکته ای که باید در مورد تحویل دستگاه Apple خود برای تعمیر نگران باشید این است که آن را فقط در یک مرکز مجاز خدمات مجاز تعمیر کنید. ممکن است تعمیرگاه های محلی بسیاری وجود داشته باشند که تخفیف های جذابی در تعمیر دستگاه اپل بدهند. با این حال ، توصیه می شود که از چنین مغازه هایی دور باشید و دستگاه خود را فقط برای تعمیر در مراکز مجاز خدمات ارائه دهید.

مزیت اعطای Apple MacBook به یک مرکز خدمات مجاز برای تعمیر این است که آنها مسئولیت کامل دستگاه شما را بر عهده خواهند گرفت و در صورت بروز هرگونه خسارت در طی مراحل تعمیر ، مرکز خدمات این آسیب ها را برطرف خواهد کرد یا در صورت نیاز حتی دستگاه خود را جایگزین کنید .

هزینه تخمینی تعمیرات را بپرسید

هزینه تعمیر مک بوک بسته به تعمیراتی که باید انجام شود، واقعاً هزینه بر است، توصیه می شود قبل از سپردن سیستم خود برای تعمیر از مرکز خدمات بخواهید هزینه تعمیر تخمینی را برای شما مشخص کند. اگر هزینه تعمیرات واقعاً زیاد است، پس می توانید به فکر خرید یک لپ تاپ جدید یا هر گزینه دیگری باشید که مناسب شرایط باشد.

بخاطر قیمت پایین به سراغ تعمیرکارهای ناشناس نروید

برخی از مراکز خدمات ممکن است قیمت ارزان تری را برای تعمیر مک بوک به شما پیشنهاد دهند ، به شرطی که کالاهای جعلی یا کیفیت دوم را تعمیر کنید. هرگز به غیر از لوازم یدکی مجاز اپل برای تعمیر با موارد دیگری همراه نباشید ، در غیر اینصورت ضمانت نامه خود را کاملاً باطل می کنید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *