رضایت شما، هدف و باور قلبی ما

ما در مرکز خدمات و تعمیرات تخصصی ناوک بی وقفه در تلاشیم تا رضایت مشتری را در بالاترین حد ممکن جلب کنیم و بر این باوریم که ارائه برترین کیفیت در کنار مناسب ترین قیمت در سریعترین زمان ممکن موجب جلب رضایت مشتری خواهد بود. در همین راستا صداقت را سرلوحه خود قرار داده ایم و همواره می کوشیم تا خاطره ای خوش از خود در ذهن شما به جای بگذاریم.

اعتبار ما

مرکز تعمیرات و خدمات نرم افزاری ناوک با طی نمودن کلیه مراحل احراز هویتی تحت نظر سازمان های نظارتی کشور موفق به اخذ نماد اعتماد و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال شده است. پس با خیال آسوده به ما اعتماد کنید.


logo-samandehi

قیمت رقابتی

قیمت های ما را مقایسه کنید. ما بهترین خدمات را با پایین ترین قیمت ارائه میدهیم.

متخصصین مجرب

ما در ناوک از تیمی متخصص و با تجربه بهره جسته ایم تا بهترین خدمات را برای شما فراهم کنیم.

تجهیزات به روز

ما با استفاده از به روزترین ابزار در کنار متخصصین خود بهترین کیفیت را ارائه میدهد.

پشتیبانی پاسخگو

مرکز خدمات ناوک صبورانه خدمات ارائه شده به شما عزیزان را پشیبانی میکند.

سریعترین زمان

ما به معنای واقعی معتقدیم وقت طلاست! و برای زمان شما ارزش قائل هستیم.

تجهیزات به روز

پیشرفت تکنولوژی امریست پایان ناپذیر. ما بی وقفه در حال به روز کردن تخصص خود هستیم.خدمات ما

مجموعه خدمات و تعمیرات تخصصی ناوک متشکل از گروهی از فارغ التحصیلان جوان در رشته های مرتبط (نرم افزار٬ سخت افزار٬ برق و الکترونیک) در کنار سالها تجربه تعمیرات تخصصی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد. ما بر این باوریم که باید بی وقفه دانش خود را به روز و با کیفیت ترین خدمات را به شما ارائه نماییم.

ما در مجموعه خدمات و تعمیرات تخصصی ناوک با بهره از به روزترین تجهیزات و ابزار آلات تخصصی تعمیرات قادر هستیم تا با کیفیت ترین خدمات را در سریعترین زمان ممکن ارائه دهیم. پايبندي بر اصول اخلاقی در این مجموعه در کنار تخصص و ابزار آلات به روز٬ خیال شما را از هر حیث آسوده خواهد کرد. ما اعتبار خود را با هیچ قیمتی معاوضه نخواهیم کرد.

نماد الکترونیک این سایت به نام آریا دردشتی می‌باشد. این سایت در زمینه ارائه خدمات٬ تعمیرات و فروش قطعات کامپیوتری فعالیت دارد و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.