دانستنی ها

رفع مشکل خرابی هارد دیسک برای تعمیر لپ تاپ

نحوه بررسی هارد دیسک کامپیوتر شما

در این مطلب قصد داریم شما را با رفع مشکل خرابی هارد دیسک برای تعمیر لپ تاپ آشنا سازیم. در صورتی که با علایمی مانند صداهای بلند کلیک در هر زمان که کامپیوتر به داده هایی از هارد درایو دسترسی پیدا می کند، مواجه شدید باید برای رفع مشکل خرابی هارد اقدام نمایید.

رفع مشکل خرابی هارد دیسک برای تعمیر لپ تاپ

برای رفع این مشکل می توانید نسبت به تعویض هارد دیسک اقدام کنید. بدیهی است بهترین راه علیه خرابی هارد دیسک راه حل پشتیبانی خوب می باشد. با توجه به این که امروزه گزینه های زیادی وجود دارند، ولی از میان راه حلهای نرم افزاری، استفاده از Norton Save & Restore 2.0 مناسب است. در صورتی که بخواهید به صورت آنلاین از داده هایتان پشتیبانی کنید وارد  (Mozy.com) شوید که به صورت خودکار از سیستم شما پشتیبانی می کند و قادر است تغییرات را در پس زمینه بدون تنش منابع سیستم تغییر دهد.

در صورتی که شما وارد مسیر آنلاین شوید، خرابی هارد دیسک باعث افت نوت بوک شما می شود. خوشبختانه بسیاری از ابزارها می توانند درایو شما را برای وجود مشکلات تست کنند. مثلا شرکت هیتاچی در قسمت پشتیبانی وب سایتش برخی از این ابزارها را ارائه می دهد. در صورتی که نیاز به تعویض هارد درایو باشد تا هر چه از داده ها را که می توانید پشتیبانی کنید، بایستی بک آپ بگیرید و سپس هارد درایو را خاموش کنید.

در صورتی که تمایل دارید تا داده ها را در یک درایو قدیمی نحفظ کنید و بدون هیچ رنجی یک درایو جدید را انتخاب کنید , ما ابزار Bundle   EZ Upgrade Universal & Hard Drive Upgrade را به شما پیشنهاد می دهیم. این ابزار در ۴۰ , ۸۰ , ۱۰۰ و ۱۲۰ گیگابایت موجود است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.