لپ تاپ

رفع مشکل خرابی هارد دیسک برای تعمیر لپ تاپ

نحوه بررسی هارد دیسک کامپیوتر شما

در این مطلب قصد داریم شما را با رفع مشکل خرابی هارد دیسک برای تعمیر لپ تاپ آشنا سازیم. این موضوع می تواند در هر زمان برای کاربران رخ دهد. به همین خاطر باید در برابر رفع این مشکل، با راه کار های مشخص آشنا باشید. بر این اساس امکان دارد با علایمی مواجه شوید. مانند صداهای بلند کلیک. با این مورد ممکن است در هر زمان که کامپیوتر به داده هایی از هارد درایو دسترسی پیدا می کند، مواجه شوید. برای رفع این مشکل خرابی هارد، به مواردی که در ادامه بع آنها پرداخته می شود توجه کنید.

 

درباره رفع خرابی هارد دیسک و فعالیت مرکز تخصصی ناوک سرویس

از دیگر قسمت‌های مهم در لپ تاپ هارد دیسک HDD است. لپ تاپ محصول دیجیتالی است که از امکانات زیاد و فوق العاده‌ای برخوردار است. کاربران می‌توانند با استفاده از این امکانات، نسبت به ذخیره انواع دیتاها مانند فیلم، موزیک برنامه تصویر و غیره اقدام کنند. تمام این اطلاعات و دیتاها بر روی هارد دیسک ذخیره خواهند شد. حالا اگر هارد دیسک در لپ‌تاپ با خرابی مواجه شود، کاربری از لپ تاپ با اختلالات متعددی مواجه روبرو می­شود.

در این مقاله شما با نکات مهم در زمینه رفع مشکل خرابی هارد دیسک آشنا می‌شوید. اما امکان دارد در برخی از شرایط نتوانید نسبت به اجرای راهکارهای معرفی شده موفق باشید. به همین منظور پیشنهاد بهتر مراجعه به مرکز تخصصی تعمیراتی ناوک سرویس است. در مرکز تخصصی تعمیراتی نمک سرویس، کارشناسان و تکنسین‌های کاربلدی فعالیت می‌کنند. این افراد می‌توانند مشکلات شما را حل کرده و بهترین مشاوره‌ها را به کاربران ارائه دهند. پس هر زمان به سوال یا مشکلی برخورد کردید، می‌توانید با تکنسین‌ها و کارشناسان ناوک سرویس در ارتباط باشید.

 

رفع مشکل خرابی هارد دیسک برای تعمیر لپ تاپ

برای رفع این مشکل می توانید نسبت به تعویض هارد دیسک اقدام کنید. بدیهی است بهترین راه علیه خرابی هارد دیسک راه حل پشتیبانی خوب می باشد. با توجه به این که امروزه گزینه های زیادی وجود دارند، ولی از میان راه حل های نرم افزاری، استفاده از Norton Save & Restore 2.0 مناسب است. در صورتی که بخواهید به صورت آنلاین از دیتا هایتان پشتیبانی کنید، واردوب سایت  (Mozy.com) شوید. با توجه به این راه کار به صورت خودکار از سیستم شما پشتیبانی می کند. از طرف دیگر قادر است تغییرات را در پس زمینه بدون تنش منابع سیستم تغییر دهد.

در صورتی که شما وارد مسیر آنلاین شوید، خرابی هارد دیسک باعث افت نوت بوک شما می شود. خوشبختانه بسیاری از ابزارها می توانند درایو شما را برای وجود مشکلات و اجرای فرامین تعمیر دستگاه تست کنند. مثلا شرکت هیتاچی در قسمت پشتیبانی وب سایتش برخی از این ابزارها را ارائه می دهد. در صورتی که نیاز به تعویض هارد درایو باشد تا هر چه از دیتا ها را که می توانید پشتیبانی کنید، بایستی بک آپ بگیرید و سپس هارد درایو را خاموش کنید.

در صورتی شاید تمایل داشته باشید که دیتا ها و اطلاعات را در یک درایو قدیمی حفظ کنید. با این کار بدون هیچ رنجی یک درایو جدید را انتخاب کنید. در این خصوص ما ابزار Bundle   EZ Upgrade Universal & Hard Drive Upgrade  را به شما پیشنهاد می دهیم. این ابزار در ۴۰ , ۸۰ , ۱۰۰ و ۱۲۰ گیگابایت موجود است.

 

امتیاز به این مطلب

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *