تعمیرات لپ تاپ

عالی ترین خدمات تعمیرات لپ تاپ با حداقل هزینه در کمترین زمان ممکن را از مرکز خدمات و تعمیرات تخصصی ناوک مطالبه نمایید.

در این مجموعه تعمیرات انواع لپ تاپ از تمامی برندها پذیرفته می‌شود. تعمیرات تخصصی سونی٬ دل٬ لنوو٬ مایکروسافت سرفیس٬ اپل مک بوک٬ ایسوس٬ ایسر٬ ام اس آی٬ ریزر٬ سامسونگ و … هر برند دیگر! ما توانایی تعمیرات انواع لپ تاپ با پیچیده ترین مشکلات را داریم. به دلیل حساسیت محصولات سرفیس تعمیرات سرفیس به صورت تخصصی در این مجموعه صورت میگیرد.

تعمیرات تخصصی انواع لپ تاپ٬ نوت بوک و نت بوک با استفاده از تجهیزات به روز در مرکز خدمات و تعمیرات ناوک انجام می‌شود. تجربه و تخصص همکاران ما در این مجموعه تعمیرات تخصصی موجب می‌شود تا تعمیرات انواع لپ تاپ در سریعترین زمان ممکن صورت بپذیرد. همانطور که قبلا اشاره شد و به دلیل ظرافت بالا در تولید سرفیس ما نیز در تعمیرات سرفیس حساسیت بالایی به خرج می‌دهیم.

تعمیرات انواع لپ تاپ
تعمیر لپتاپ

برخی مواقع ممکن است خرابی دستگاه صرفا به دلیل مشکلات نرم افزاری باشد و نیازی به تعمیرات سخت افزاری وجود نداشته باشد. در این مواقع با شناسایی مشکل مربوطه توسط متخصصین امر٬ این مشکلات برطرف شده و بعد از آن تست های مربوطه انجام می‌شود و پس از حصول اطمینان از برطرف شدن کامل مشکل دستگاه تحویل مشتری خواهد شد.

پس از انجام بررسی ها لازم و تست های دقیق به کمک تجهیزات مدرن و مشخص شدن مشکل دقیق لپ تاپ در صورت وجود مشکل در یکی از قطعات برد٬ متخصصین مرکز خدمات و تعمیرات ناوک با استفاده از دانش و تجهیزات به روز قطعه معیوب را از روی برد تعویض کرده و پس از انجام تست های دقیق آن را آماده بره برداری مجدد می نمایند. این حساسیت ها در خصوص تعمیرات سرفیس به صورت خاص چندین برابر است٬ که ما در این مجموعه این حساسیت و تخصص را به خوبی داریم.

گاها در برخی از مراجعات مشاهده می‌شود که مشکل لپ تاپ از قطعه ای می‌باشد که هزینه خرید یک عدد نوی آن از تعمیر سخت افزاری آن بسیار به صرفه تر است٬ مخصوصا در مورد تعمیرات سرفیس. در این موارد پس از انجام مشاوره کامل با مشتری و اعلام شرایط و هزینه ها٬ قطعه به صورت کامل تعویض می‌شود. از این قبیل مشکلات می‌توان به خرابی درایو های نوری -دی وی دی درایو- اشاره کرد که به دلیل نحوه ساخت آن٬ تقریبا می‌توان گفت غیر قابل تعمیر بوده و هزینه خرید نوی آن بسیار به صرفه تر است و از نظر زمانی هم تعویض کلی٬ بسیار منطقی تر خواهد بود.

آیا لپتاپ شما خراب شده ؟

با مراجعه حضوری به دفتر خدمات ناوک واقع در میرداماد مجتمع کامپیوتر پایتخت طبقه سوم واحد ۳۱۵ و یا از طریق شماره های تماس مرکز خدمات و تعمیرات ناوک ۸۸۶۴۵۴۷۵ و یا ثبت فرم درخواست بررسی و اعلام هزینه تعمیرات می‌توانید برای تعمیر لپ تاپ خود اقدام نمایید.

سایر مشتریان مرکز تعمیرات تخصصی ناوک این سوالات را پرسیده اند شاید پاسخ شما نیز در این سوالات باشد !

شما با مراجعه حضوری به مرکز تعمیرات ناوک واقع در تهران٬ خیابان ولیعصر٬ بالاتر از ونک٬ ابتدای میرداماد٬ مجتمع کامپیوتر پایتخت٬ برج A طبقه ۳ واحد ۳۱۵ و یا شماره گیری تلفن : ۸۸۶۴۵۴۷۶-۰۲۱ میتوانید برای حل مشکل نرم افزاری و یا مشکل سخت افزاری سرفیس و یا لپ تاپ خود اقدام فرمایید.

خرابی سرفیس و یا لپ تاپ شما پس از بررسی توسط کارشناسان مرکز تعمیرات تخصصی ناوک شناسایی شده و بعد از آن بسته به نوع خرابی، هزینه به شما اعلام میشود.

زمان مورد نیاز برای تعمیر سرفیس و یا هر نوع لپ تاپ دیگری کامل بستگی به نوع خرابی آن دارد و پس از شناسایی خرابی زمان مورد نیاز به صورت حدودی اعلام ‌می‌شود.

شما میتوانید از طریق چت آنلاین مرکز تعمیرات ناوک و یا شماره تلفن ۸۸۶۴۵۴۷۶-۰۲۱ و یا مراجعه حضوری به تهران٬ خیابان ولیعصر٬ بالاتر از ونک٬ ابتدای میرداماد٬ مجتمع کامپیوتر پایتخت٬ برج A طبقه ۳ واحد ۳۱۵ با ما در تماس باشید.