لپ تاپ

در صورت مشاهده شارژر نشدن سرفیس پرو ۴ چه کنیم؟

در صورت مشاهده شارژر نشدن سرفیس پرو ۴ چه کنیم؟
 • در صورت مشاهده شارژر نشدن سرفیس پرو ۴ چه کنیم؟ سرفیس پرو 4 به عنوان یکی از نسخه های بی نظیر مایکروسافت در زمینه تولید لپ تاپ شناخته می شود. این لپ تاپ عالی برای تدریس و انجام کارهای روزانه بسیار مناسب است. ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم تا بتوانید این مشکل را برطرف کنید. این مشکل مربوط به ۳ قسمت زیر است که ما در اینجا توضیح میدهیم چگونه ایراد را شناسایی کنید.

  ۱) در مرحله اول باید شارژر را چک کنی. در صورتی که چراغ شارژر روشن نمی شود، امکان خرابی شارژر وجود دارد. ولی اگر از سلامت شارژر خود اطمینان حاصل کردید، میتواند ایراد مربوط به io و مدار شارژر را بررسی کنید. احتمالا مشکل از این قسمت است.

  ۲) در صورتی که از سلامت شارژر و مدار شارژر اطمینان دارید، بایستی به سراغ تعویض باطری بروید.

  ۳) در صورتی که از سلامت شارژر و باطری اطمینان حاصل کردید. باید برای تعمیر مادر برد اقدام نمایید.

  ما در مجموعه خدمات و تعمیرات تخصصی ناوک با بهره از به روزترین تجهیزات و ابزار آلات تخصصی تعمیرات قادر هستیم تا با کیفیت ترین خدمات را در سریعترین زمان ممکن ارائه دهیم. پايبندي بر اصول اخلاقی در این مجموعه در کنار تخصص و ابزار آلات به روز٬ خیال شما را از هر حیث آسوده خواهد کرد. ما اعتبار خود را با هیچ قیمتی معاوضه نخواهیم کرد. در صورتی که مشکل شما همچنان وجود دارد، برای تعمیر مشکل شارژر با مرکز خدمات تخصصی ناوک تماس بگیرید.

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.