مک بوک

تعمیر صفحه نمایش مک بوک چقدر طول می کشد؟

تعمیر صفحه نمایش مک بوک چقدر طول می کشد؟

مک بوک ها کامپیوترهای فوق العاده ای هستند که می توانند ارزش خود را با ماندگاری طولانی مدت ثابت کنند. هر چند تصادفاتی رخ می دهد، و ممکن است متوجه شوید که نیاز به تعمیر صفحه نمایش دارید. شاید LCD شما خطوط را نشان می دهد. ممکن است شیشه ترک خورده باشد. در صورت سقوط گوشه، ممکن است به طور همزمان محفظه درپوش، صفحه نمایش و LCD را به طور همزمان آسیب دیده باشید.

هزینه تعمیر صفحه مک بوک چقدر است؟ چقدر هزینه دارد؟

در وهله اول، اجازه دهید در مورد مهمترین عامل تصمیم گیری برای اکثر مردم-قیمت صحبت کنیم. قیمت تعمیر صفحه MacBook بستگی به مدل لپ تاپ شما دارد.

مدلهای قدیمی تر مک بوک که ممکن است فقط نیاز به تعویض LCD داشته باشند، هزینه تعمیر آنها کمتر است. مدلهای جدیدتر با صفحه نمایش رتینا که نیاز به تعویض کامل صفحه نمایش دارند ممکن است هزینه تعمیرات مک بوک به چندین برابر هزینه لپ تاپ های قدیمی تر برسند.

تعمیر صفحه مک بوک چقدر طول می کشد؟

جایگزینی نمایشگر در مک بوک معمولاً 1 تا 2 ساعت طول می کشد. لطفاً توجه داشته باشید که این زمان تنها زمانی است که قطعه موجود است و تعمیر در حال انجام است. زمان تعمیر بسته به در دسترس بودن قطعات و صف تعمیر فعلی می تواند متفاوت باشد.

از کجا می توانم تعمیر صفحه MacBook خود را انجام دهم؟

شما می توانید مک بوک خود را به مرکز خدمات تخصصی و تعمیرات لپ تاپ ناوک ببرید. تعمیرات مک بوک و تعویض صفحه نمایش iPhone توسط کارشناسان فنی ما انجام می پذیرد..

امتیاز به این مطلب

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *