دانستنی ها

تعمیر لپ تاپ اپل: آیا برای تعمیرات باید به فروشگاه اپل مراجعه کنم؟

تعمیر لپ تاپ اپل

تعمیر لپ تاپ اپل موضوعی است که قصد داریم در خصوص آن صحبت کنیم. چه از لپ تاپ برای بازی، ویرایش عکس و فیلم یا وب گردی استفاده کنید، یک منبع سرگرمی و ابزاری برای کار شما است. هنگامی که لپ تاپ شما می شکند نه تنها به لپ تاپ گرانبهای خود آسیب رسانده اید، بلکه باید برای تعمیر آن هزینه کنید.

ممکن است مردم به شما بگویند فروشگاه اپل بهترین گزینه برای تعمیر است، اما این همیشه درست نیست. در این مقاله، شما را با مراحل و گزینه هایی برای تعمیر لپ تاپ آشنا می کنیم.

مرحله 1: ارزیابی خسارت

اولین قدم برای تعمیر لپ تاپ این است که بفهمید قطعات خراب شده اند. اگر لپ تاپ اپل شما جدید باشد، و آسیب ناشی از خرابی قطعات باشد، در این صورت اپل آن را تحت ضمانت شرکت به صورت رایگان تعمیر یا تعویض می کند.

اگر این موارد باشد، فروشگاه Apple گزینه مناسبی برای شماست، زیرا آنها این مشکل را به صورت رایگان جایگزین یا تعمیر می کنند. گزینه دیگر که هزینه کمتری دارد و ارزان تر است این است که برای تعمیر لپ تاپ اپل خود به تعمیرگاه کامپیوتر مراجعه کنید.

 نحوه انتخاب مکان مناسب

حال که تصمیم گرفتید لپ تاپ خود را در یک تعمیرگاه تعمیر کنید ، باید مورد مناسب را انتخاب کنید. قسمت مهم انتخاب مکان مناسب این است که مطمئن شوید ارائه دهندگان خدمات مجاز اپل هستند. این افراد تکنسین هایی هستند که از طرف کمپانی اپل برای تکمیل تعمیرات محصولاتشان گواهی شده اند.

به طور حتم دلیل اصلی اینکه شما می خواهید یک ارائه دهنده خدمات مجاز اپل بر روی لپ تاپ شما کار کند، این است که با تعمیر آن گارانتی خود را باطل نمی کنید. اگر تصمیم دارید لپ تاپ خود را توسط شخصی که از نظر اپل مجاز نیست، تعمیر کند، ممکن است گارانتی شما باطل شود.

اگر ضمانت شما در حال حاضر باطل شده است، می توانید لپ تاپ خود را برای تعمیر نزد یک تکنسین غیر مجاز نیز ببرید. این تکنسین ها هزینه کمی دریافت می کنند، اما ممکن است نتوانند کار خود را تضمین کنند. اطمینان حاصل کنید که مکان انتخاب شده شما از شهرت خوبی برخوردار باشد و حتی بهتر است نظرات مشتریان انها را نیز بدانید.

تعمیر لپ تاپ: آنچه انتظار دارید، بپردازید

مبلغی که برای تعمیر لپ تاپ خود می پردازید، به عوامل زیادی بستگی دارد از جمله نوع خرابی، قسمتی که آسیب دیده و مدل لپ تاپ. هر یک از این عوامل به دلیل خسارتی که ایجاد می کند هزینه ای دارد که پس از بررسی خسارت آن قابل بیان است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *