دانستنی ها

رونمایی از جدیدترین سرفیس سال 2023  در 21 سپتامبر

سرفیس سال 2023

رونمایی از جدیدترین سرفیس سال 2023 رویدادی بود که آگاهی از آن برای کاربران این نوع از محصولات دیجیتالی بسیار اهمیت داشت. از اواخر سال 2022، خبرهای متنوعی مبنی بر رونمایی از محصولات دیگر خانواده سرفیس به گوش می‌رسید. طرفداران سرفیس برای زمان معرفی محصولات و شگفتانه‌های جدید مایکروسافت روزشماری می‌کردند. در ضمن در خاطر داشته باشید که اگر از کاربران سرفیس هستید، برای تعمیر سرفیس خود می‌توانید با خیال آسوده بر روی تخصص ما در مرکز تعمیرات ناوک حساب کنید.

تا اینکه مشخص شد در روز بیست و یکم سپتامبر سال 2023 این اتفاق رخ خواهد داد. در این مقاله قصد داریم برای کاربران وب سایت ناوک سرویس navakservices.com، درباره همین محصولات جدید خانواده سرفیس مایکروسافت صحبت کنیم. مانند همیشه ما را تا انتهای مقاله همراهی کنید، خبرهای جالبی خواهید شنید.

شاید شما که در حال مطالعه مقاله هستید از جمله کاربران محصولات جدید مایکروسافت باشید. یا حتی به فکر دسترسی و خرید سرفیس‌های جدید مایکروسافت باشید. به هر حال می‌توانید از خدمات متنوع فروش و تعمیرات تخصصی سرفیس ناوک سرویس استفاده کنید. به همین منظور این مرکز تخصصی٬ می‌تواند خدمات منحصر به فرد و با کیفیتی همانند تعمیر سرفیس را به کاربران و طرفداران سرفیس مایکروسافت ارائه دهد.

سرفیس سال 2023

سرفیس سال 2023 در ۲۱ سپتامبر رونمایی شد

درباره معرفی تازه‌­ترین سرفیس سال 2023 خبری که خیلی‌­ها منتظرش بودند

بالاخره انتظار به پایان رسید. طرفداران سرفیس و محصولات کمپانی بزرگ Microsoft، پس از ماه‌ها صبر در 30 شهریور سال 1402 مصادف با 21 سپتامبر 2023، از حال و هوای سرفیس‌های جدید این کمپانی معروف و پرطرفدار با خبر شدند. این خبر داغ خیلی سریع در بی ن طرفداران Surface مایکروسافت مخابره شد.

کمپانی مایکروسافت در این تاریخ از نسل جدید سه مدل سرفیس یعنی سرفیس لپ تاپ استودیو ( Surface Laptop Studio 2 )، سرفیس لپ تاپ گو ( Surface Laptop Go 3 )، و سرفیس گو ( Surface Go 4 ) رونمایی کرد. هرکدام از این مدل سرفیس­های کمپانی مایکروسافت مانند نسل‌های قبل از کاربری و خصوصیت‌های منحصر به فردی برخوردارند. به همین خاطر کاربران مخصوص به خود را دارند.

مانند همیشه آنقدر محصولات سرفیس مایکروسافت پر قابلیت و وسوسه انگیز است که، دلیل انتظار بی‌نهایت کاربران نسبت به زمان رونمایی از سرفیس سال 2023  و محصولات جدید مایکروسافت را توجیه خواهد کرد. در بین محصولات جدید مایکروسافت که در سپتامبر سال 2023 معرفی شد، این کمپانی درباره یکی از این محصولات نسبت به دیگر محصولات جدید خود توجه ویژه‌ای داشته است. در ادامه مقاله با این موضوع و این محصول بیشتر آشنا خواهید شد.

آشنایی بیشتر با سرفیس لپ تاپ استودیو 2

از جمله محصولات جدید سرفیس سال 2023 مایکروسافت، سرفیس لپ تاپ استودیو است. این مدل سرفیس کاربران خاص خود را دارد. اما به عنوان مثال از جمله کاربران این محصول سرفیس را می‌توان به ویدیوگراف‌ها، عکاسان و اصولا کاربرانی که به فضاهای وسیع‌تر به هدف ذخیره سازی اطلاعات و دیتاها نیازمند هستند را معرفی کرد.

کمی بالاتر در این مقاله به این نکته اشاره کردیم که در ارائه محصولات جدید سرفیس، کمپانی مایکروسافت توجه ویژه و خاصی به یکی از این محصولات داشته است. سرفیس لپ تاپ استودیو ۲ همان محصول است. کمپانی مایکروسافت ادعا می‌کند این مدل سرفیس از قوی‌ترین لپ‌تاپ سرفیس‌هایی است که تا به این لحظه به بازار محصولات دیجیتال معرفی کرده است. حالا از چه خصوصیت‌ها و توانمندی‌های برخوردار است را در ادامه مطالعه کنید.

سرفیس سال 2023

رونمایی از جدیدترین سرفیس سال 2023 در 21 سپتامبر

با ویژگی‌های جدیدترین سرفیس‌های سال 2023 آشنا شوید

حالا دیگر موقع آن است که با ویژگی‌ها و خصوصیت‌های سرفیس لپ تاپ استودیو، سرفیس لپ تاپ گو و سرفیس گو آشنا شوید. در ادامه متوجه خواهید شد که در سال ۲۰۲۳ کمپانی بزرگ مایکروسافت، چه محصولاتی با چه امکاناتی را به کاربران معرفی کرده است. علاوه بر آن مشخص می‌شود که آیا واقعا این همه انتظار برای آگاهی و مشاهده محصولات جدید سرفیس سال 2023 کمپانی مایکروسافت ارزشمند بود یا خیر.

ضمنا به این نکته نیز توجه داشته باشید که، مایکروسافت قرار بود در سال 2023 از جدیدترین سرفیس پرو خود یعنی Pro 10 نیز رونمایی کند. که این رونمایی احتمالا به سال 2024 موکول می‌شود. مایکروسافت قبلا نیز در مورد معرفی جدیدترین سرفیس پرو و عدم معرفی و رونمایی از این جدیدترین سرفیس پرو، سابقه دار است.

به همین دلیل طرفداران سرفیس پرو به  اختلاف بیش از یک سال رونمایی از محصول جدید عادت کرده‌اند. با آگاهی از این موضوع، به معرفی خصوصیت‌های سرفیس‌های جدید مایکروسافت در سال 2023 توجه بفرمایید.

آشنایی با ویژگی‌های Surface Laptop Studio 2 سرفیس لپ تاپ استودیو 2

این مدل سرفیس سال 2023 از کمپانی مایکروسافت می‌تواند در جایگاه قوی‌ترین لپ‌تاپ سرفیس شناخته شود. یعنی با وجود دیگر سرفیس‌های مایکروسافت، این محصول قادر است از همه پر قابلیت‌تر و نیرومندتر باشد. طبیعتا با بیان این شعار و این مدل قابلیت در این مدل سرفیس، کاربران نسبت به آشنایی با مشخصات آن کنجکاوتر خواهند شد.

سرفیس لپ تاپ استودیو ۲ در بهترین حالت می‌تواند به عنوان رده بالاترین سرفیس مایکروسافت معرفی شود. کمپانی مایکروسافت این محصول خود را در ۶ رده در سال ۲۰۲۳ به بازار محصولات دیجیتالی معرفی کرده است.

انواع سرفیس لپ تاپ استودیو 2 در بازار

در ادامه با ۶ رده مختلف سرفیس سال 2023 سرفیس لپ تاپ استودیو ۲ که کاربران می‌توانند نسبت به انتخاب و خرید آن از بازار اقدام کنند آشنا می‌شوید.

مدل رده پایین Surface Laptop Studio 2

ابتدا با معرفی رده پایین‌ترین سرفیس لپ تاپ استودیو ۲ شروع می‌کنیم. این محصول با پردازنده Core™  i7 از نسل اینتل به بازار معرفی شد. از طرف دیگر رم RAM در این محصول 16 گیگی بوده و از حافظه SSD با 512 گیگابایتی برخوردار است.  کارت گرافیک نیز در این محصول از نسل اینتل Intel است.

کاربران می‌توانند این مدل سرفیس را با قیمت  1,999.99 دلار در بازار خریداری کنند. شاید بتوان به جرات این مدل سرفیس لپ تاپ استودیو ۲ با این قابلیت‌های موجود را، اقتصادی‌ترین و بهترین سرفیس در سال ۲۰۲۳ معرفی کرد.

سرفیس سال 2023

رونمایی از جدیدترین سرفیس سال 2023 در 21 سپتامبر

مدل رده پنجم Surface Laptop Studio 2

پس از معرفی رده پایین‌ترین سرفیس لپ تاپ استودیو ۲، به معرفی خصوصیت های مدل دیگر سرفیس سال 2023 که یک رده از آن پیشرفته‌تر است می‌پردازیم. در این مدل نیز پردازنده از نسل Intel و مطابق یا رده قبل خواهد بود. مطابق با مدل قبل این مدل نیز از رم 16 گیگی و حافظه SSD با گنجایش 512 گیگابایتی برخوردار است.

اما شاید بتوان تنها دلیل پیشرفته‌تر بودن این مدل سرفیس لپ تاپ استودیو را، داشتن قابلیت گرافیک بالاتر نسبت به مدل قبل معرفی کرد. در این مدل از کارت گرافیک NVIDIA مدل RTX™ 4050 استفاده می‌شود. کاربران می‌توانند این مدل سرفیس لپ تاپ ۲ را با قیمت 2,399.99 دلار از بازار خریداری کنند.

مدل رده چهارم Surface Laptop Studio 2

در رده بعدی یعنی رده چهارم از سرفیس لپ تاپ استودیو ۲، کیفیت پردازنده مانند نسل قبل در مدل NVIDIA® GeForce RTX™ 4050 است. از طرف دیگر کیفیت رم حافظه نیز ارتقا پیدا کرده است. در این مدل سرفس لپ تاپ استودیو ۲ از رم 32 گیگابایتی و حافظه SSD با حجم یک ترابایت استفاده می‌شود. البته کیفیت کارت گرافیک در هر دو رده ۵ و ۴ یکی است. کاربران می‌توانند این مدل سرفیس 2023 را با قیمت 2,799.99 دلار معامله کنند.

مدل رده سوم Surface Laptop Studio 2

به سراغ رده سوم از سرفیس لپ تاپ استودیو ۲ می‌رویم. در این سرفیس سال 2023 مایکروسافت پردازنده با همان شرایط ارائه می‌شود. اما رم ۲ برابر نسبت به رده قبل از سرعت بیشتری برخوردار خواهد بود. در این سرفیس رم با گنجایش 64 گیگابایتی به کاربران خدمات ارائه می‌دهد. حافظه با همان مقدار یک ترابایت اما کارت گرافیک نیز از شرایط بهتری برخوردار است.

کارت گرافیک در این مدل سرفیس لپ تاپ استودیو 2 در مدل NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 است. ارزش این محصول در بازار به قیمت 3,299.99 دلار خواهد بود.

مدل رده دوم Surface Laptop Studio 2

به رده دوم سرفیس لپ تاپ استودیو ۲ رسیدیم. پردازنده در این محصول مطابق با رده‌های قبلی از نسل اینتل مدل Core™ i7 ارائه می‌شود. در این رده رم مانند رده چهارم بوده و نسبت به رده قبل از کیفیت پایین‌تری برخوردار است. شرایط حافظه با ظرفیت یک ترابایت ارائه می‌شود اما از کارت گرافیک NVIDIA® RTX™ 2000 Ada  به مراتب قدرتمندتری برخوردار است. کاربران و دوستداران این مدل سرفیس می‌توانند آن در بازار آن را با قیمت 3,599.99 دلار خریداری نمایند.

مدل بالاترین رده Surface Laptop Studio 2

بالاخره به بالاترین رده از محصول کمپانی مایکروسافت سرفیس لپ تاپ استودیو ۲ رسیدیم. این سرفیس سال 2023 از رم ۶۴ گیگابایتی برخوردار است. حافظه آن می‌تواند تا دو ترابایت دیتا را در خود ذخیره کند. این محصول برای کاربران تجاری بسیار کاربردی خواهد بود. از ویندوز پرو برخوردار است. کاربران می‌توانند نسبت به اتصال دیوایس‌های مختلف از درگاه USB Type-A در این سرفیس استفاده کنند.

رم در این مدل سرفیس لپ تاپ استودیو ۲ با 64 گیگابایت ارائه می‌شود. شرایط برخورداری از کارت گرافیک در مدل NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 و دیگر قابلیت‌های موجود، می‌تواند انقلابی برای طراحان و گرافیست‌ها به پا کند.

نتیجه گیری

مایکروسافت در سال ۲۰۲۳ با معرفی مدل‌های متنوع سرفیس، تنوع و گستردگی در پاسخ به نیازهای مختلف کاربران فراهم کرده است. این مدل‌ها از رده‌های پایین‌تر تا بالاتر با امکانات متفاوت ارائه شده‌اند. از رده پایین با ویژگی‌های اقتصادی تا بالاترین رده با امکانات حرفه‌ای، هر کدام از این سرفیس‌ها مختص یک نیاز خاص هستند.

از این رو، هر فرد با توجه به نیازها و توقعات خود، می‌تواند مدل مناسبی را انتخاب کند. این تنوع، ارتقاء تجربه کاربری را در تمام زمینه‌ها فراهم کرده و از طرفی، نشان از تعهد مایکروسافت به ارائه گزینه‌های شخصی‌سازی شده و کیفیت برتر است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۹ رای
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *