تعمیر سرفیس مایکروسافت

یکی از اصلی ترین نگرانی هایی صاحبان لپ تاپ سرفیس، تعمیر سرفیس است. دلیل لین امر هم ظرافت این لپ تاپ ها نسبت به دیگر لپ تاپ هاست. تعمیرات سرفیس به آگاهی و دانش فنی لازم دارد و نیاز به تکنسین های حرفه ای برای این کار دارد.

ناوک سرویس، مرکز تعمیرات تخصصی سرفیس و تعمیرات لپ تاپ متشکل از متخصصین با تجربه با دانش و تجربه فنی بالا انواع خدمات مربوط به به تعمیر سرفیس و تعویض قطعات آن را با کیفیت عالی به مشتریان خود ارائه می‌دهد. ما برترین مرکز ارائه خدمات سرفیس ایران هستیم.

خدمات سرفیس ناوک سرویس:

 • تعمیر سخت افزار سرفیس
 • تعمیر کیبورد سرفیس
 • تعویض ال سی  دی سرفیس
 • تعویض باتری سرفیس
 • خدمات نرم افزاری سرفیس
سرفیس بوک

تعمیرات سرفیس بوک

 • تعمیر و تعویض ال سی دی سرفیس بوک
 • تعمیر و تعویض باتری سرفیس بوک
 • تعمیر و تعویض مادربرد سرفیس بوک
 • خدمات نرم افرازی سرفیس بوک

لپ تاپ سرفیس

تعمیرات لپ تاپ سرفیس

 • تعمیر و تعویض ال سی دی سرفیس لپ تاپ
 • تعمیر و تعویض باتری سرفیس لپ تاپ
 • تعمیر و تعویض مادربرد سرفیس لپ تاپ
 • خدمات نرم افرازی سرفیس لپ تاپ

تبلت سرفیس

تعمیرات تبلت سرفیس

 • تعمیر و تعویض ال سی دی تبلت سرفیس
 • تعمیر و تعویض باتری تبلت سرفیس
 • تعمیر و تعویض مادربرد تبلت سرفیس
 • خدمات نرم افزاری تبلت سرفیس

سرفیس پرو

تعمیرات سرفیس پرو

 • تعمیر و تعویض ال سی دی سرفیس پرو
 • تعمیر و تعویض باتری سرفیس پرو
 • تعمیر و تعویض مادر برد سرفیس پرو
 • خدمات نرم افزاری سرفیس پرو

سرفیس گو

تعمیرات سرفیس گو

 • تعمیر و تعویض ال سی دی سرفیس گو
 • تعمیر و تعویض باتری سرفیس گو
 • تعمیر و تعویض مادربرد سرفیس گو
 • خدمات نرم افزاری سرفیس گو

سرفیس RT

تعمیرات سرفیس RT

 • تعمیر و تعویض ال سی دی سرفیس RT
 • تعمیر و تعویض باتری سرفیس RT
 • تعمیر و تعویض مادربرد سرفیس RT
 • خدمات نرم افزاری سرفیس RT

درخواست تعمیر سرفیس

فرم درخواست تعمیر

Conversational Form (#3)

تعمیرات سرفیس در تهران

برای کاربران سرفیس واجب است که یک مرکز تعمیرات سرفیس در تهران را بشناسند. بهترین مرکز تعمیرات سرفیس در تهران، مرکز تعمیرات ناوک در مجتمع کامپیوتر پایتخت قرار دارد. مرکز تعمیرات مایکروسافت سرفیس ناوک از افراد متخصص و کارشناس بهره می‌گیرد و همچنین سرعت و گارانتی تعمیرات این مرکز موجب می‌شود با صرف هزینه کمتر و کیفیت بالاتر، در سریع ترین زمان سرفیس خود را سالم تحویل بگیرید و دیگر نگران خرابی آن نباشید. همان طور که می دانید باز و بست و تعمیرات لپ تاپ سرفیس و سرفیس بوک بسیار تخصصی و حساس است، کوچک ترین اشتباه تعمیرکار باعث خرابی یا شکستگی تاچ ال سی دی سرفیس شما می شود.

نمایندگی رسمی تعمیرات سرفیس کجاست؟

با توجه به شرایط حال حاضر، شرکت مایکروسافت در ایران نمایندگی رسمی تعمیرات سرفیس ندارد، بنابراین انتخاب یک مرکز معتبر تعمیرات امری مهم است و باید به جایی مراجعه کنید که از نظر تخصص و کیفیت در حد یک نمایندگی رسمی تعمیرات سرفیس باشد.

برای تعمیر سرفیس به کجا باید مراجعه کنیم؟

با مراجعه حضوری به دفتر خدمات ناوک واقع در میرداماد مجتمع کامپیوتر پایتخت طبقه سوم واحد ۳۱۵ و یا از طریق شماره های تماس ناوک سرویس ۸۸۶۴۵۴۷۵  می‌توانید برای تعمیر دستگاه خود اقدام نمایید.

متخصصین ما در ناوک سرویس که یکی از معتبر ترین و شناخته شده ترین مراکز تعمیرات سرفیس است با تکیه بر تجربه، ابزار بروز و تخصص خود کیفتی برابر با نمایندگی رسمی تعمیرات سرفیس را به شما ارائه می‌دهند.

مرکز تعمیرات سرفیس ناوک چه خدماتی ارائه می‌دهد

مرکز تعمیرات ناوک سرویس، کلیه خدمات تعمیرات مایکروسافت سرفیس Micosoft Surface را ارائه می‌دهد. از برخی از خرابی های رایج مایکروسافت سرفیس که در مرکز ناوک تعمیر می‌شود می‌توان به تعمیر مادربرد سرفیس، تعمیر پورت های سرفیس٬ تعمیر باتری سرفیس٬ تعمیر شارژر سرفیس٬ تعمیر تاچ سرفیس٬ تعمیر ال سی دی سرفیس و تعمیر کیبورد سرفیس اشاره کرد. ما در ناوک به صورت تخصصی تعمیر همه مدل سرفیس پرو از جلمه سرفیس پرو ۷ و سرفیس پرو ۸ و سرفیس پرو ۹ را انجام می‌دهیم. سرفیس در کلیه کشور های جهان با گارانتی و خدمات اصلی شرکت مایکروسافت ارائه می شود. اما از آنجا که در کشور ما امکان استفاده از گارانتی اینترنشنال مایکروسافت سرفیس وجود ندارد، شما می توانید با خیالی آسوده به مرکز تخصصی تعمیرات سرفیس ناوک مراجعه کنید. در مرکز ناوک تمامی قطعات اورجینال می باشند و تعمیرات توسط متصدیان حرفه ایی صورت می پذیرد.

تعمیر تاچ سرفیس

تعمیر تاچ سرفیس

مشکل و خرابی تاچ اسکرین، استفاده و راحتی کاربرد از دستگاه سرفیس را با مشکل مواجه می‌کند. متخصصین ما با دقت زیاد تاچ اسکرین شما را تعمیر می کنند تا عملکرد دستگاه شما به حالت ابتدایی بازگردد.

تعمیر برد سرفیس

تعمیر مادر برد سرفیس

از جمله خدمات ما تعمیر و تعویض مادربرد سرفیس است. مشکلاتی همچون بالا نیامدن دستگاه، خرابی برق و… از مشکلاتی است که  به علت خرابی مادربرد به وجود می‌آیند.  برای تعمیر و تعویض مادربرد با ما تماس بگیرید.

تعمیرات نرم افزاری سرفیس

تعمیرات نرم افزاری سرفیس

یکی از مشکلاتی که ممکن است با آن برخورد کنید، مشکلات نرم افرازی مانند عدم بارگزاری ویندوز، کندی سیستم و .. است. تکنسین های مرکز خدمات ناوک با صورت تخصصی خدمات نرم افزاری سرفیس را برای شما انجام می‌ دهند.

تعویض ال سی دی سرفیس

تعویض ال سی دی سرفیس surface

اگر ال سی دی سرفیس شما دچار مشکل هایی مانند شکسته شدن صفحه نمایش شده باشد و نیاز به تعویض داشته باشد، متخصصان ما قادر هستند که ال سی دی شما را با مقرون به صرفه ترین قیمت تعویض کنند.

تعمیر شارژر سرفیس

تعمیر شارژر سرفیس با ضمانت

اگر شارژر سرفیس شما دچار مشکل شده باشد، متخصصان ما در مرکز خدمات ناوک با استفاده از تجهیزات حرفه ای و به روز و همچنبن تخصص خود، شارژر دستگاه شما را تعمیر می‌کنند

تعویض باتری سرفیس

تعویض باتری سرفیس

در مرکز تعمیرات ناوک، باتری های آسیب دیده و کهنه سرفیس شما از طریق باتری های جدید و نو تعویض می‌شوند. قطعات استفاده شده اورجینال و اصل با قیمت مناسب می‌باشد.

هزینه تعمیر سرفیس

هنگامی که به تعمیرات سرفیس فکر می‌کنیم، یکی از موارد مهمی که مورد توجه قرار می‌گیرد، هزینه‌ تعمیر سرفیس است. با توجه به ویژگی‌های خاص سرفیس و نیاز به تخصص بالا در تعمیرات آن، هزینه‌ها ممکن است به طور قابل توجهی بیشتر از تعمیرات سایر لپ‌تاپ‌ها باشد.

هزینه بسته به مشکل، نوع و شدت خرابی آن متفاوت است. با این حال، به طور کلی می‌توان گفت که هزینه حداقل برای تعویض هارد یا سوکت‌های سرفیس در حدود ۲۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومان متغیر است. از سوی دیگر، بیشترین هزینه  تعمیرات  ممکن است مربوط به تعویض ال‌سی‌دی آن باشد که با توجه به مدل سرفیس می‌تواند از 6 تا 18 میلیون تومان متغیر باشد. البته این هزینه ها بسته به شرایط و مدل دستگاه بسیار متفاوت است.

سوالات متداول در خصوص تعمیرات تخصصی سرفیس

چه خدماتی در مرکز تعمیرات سرفیس ناوک انجام می‌شود؟

کلیه تعمیرات سرفیس از قبیل٬ تعمیر برد سرفیس٬ تعمیر تاچ و ال سی دی سرفیس، تعمیر پورت های سرفیس، تعمیر کیبورد سرفیس، تعمیر شارژر سرفیس، تعویض باتری سرفیس، تعمیر مدار شارژ سرفیس و …. در مرکز تعمیرات ناوک سرویس انجام می‌شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید: ۰۲۱۸۸۶۴۵۴۷۶

امتیاز به این مطلب

میانگین امتیازات ۵ از ۵

از مجموع ۶۵ رای

برای حل مشکلات نرم افزاری و یا سخت افزاری سرفیس و یا سایر لپ تاپ ها چه باید کرد؟

شما با مراجعه حضوری به مرکز تعمیرات ناوک واقع در تهران٬ خیابان ولیعصر٬ بالاتر از ونک٬ ابتدای میرداماد٬ مجتمع کامپیوتر پایتخت٬ برج A طبقه ۳ واحد ۳۱۵ و یا شماره گیری تلفن : ۸۸۶۴۵۴۷۶-۰۲۱ می توانید برای حل مشکل نرم افزاری و یا مشکل سخت افزاری سرفیس و یا لپ تاپ خود اقدام فرمایید.

امتیاز به این مطلب

میانگین امتیازات ۵ از ۵

از مجموع ۶۵ رای

معمولا زمان مورد نیاز برای تعمیرات سرفیس و یا سایر لپ تاپ ها چه میزان است؟

زمان مورد نیاز برای سرفیس و یا هر نوع لپ تاپ دیگری کامل بستگی به نوع خرابی آن دارد و پس از شناسایی خرابی زمان مورد نیاز به صورت حدودی اعلام ‌می‌شود.

امتیاز به این مطلب

میانگین امتیازات ۵ از ۵

از مجموع ۶۵ رای

چه مشکلات شایعی در سرفیس وجود دارد که شما به آن‌ها می‌پردازید؟

بعضی از مشکلات شایع سرفیس عبارتند از مشکل در شارژ باتری، مشکل در نمایشگر، مشکل در کیبورد و تاچ پد، کندی سیستم، خاموشی ناگهانی و غیره. جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید: ۰۲۱۸۸۶۴۵۴۷۶

امتیاز به این مطلب

میانگین امتیازات ۵ از ۵

از مجموع ۶۵ رای

هزینه تعمیرات سرفیس و یا سایر لپ تاپ ها چگونه محاسبه می‌شود؟

برای دریافت قیمت خدمات تعمیر ، بهتر است با ما تماس بگیرید و جزئیات مشکل خود را برای ما بیان کنید تا بتوانیم قیمت دقیقی را برای شما ارائه دهیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید: ۰۲۱۸۸۶۴۵۴۷۶

امتیاز به این مطلب

میانگین امتیازات ۵ از ۵

از مجموع ۶۵ رای

امتیاز به این مطلب

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۶۵ رای