مک بوک

در چه شرایطی باید نسبت به تعویض تاچ آیپد اقدام کرد؟

در چه شرایطی باید نسبت به تعویض تاچ آیپد اقدام کرد؟

اگر شما دارای آیپد باشید، ممکن است این سوال برایتان ایجاد شود که در چه شرایطی باید نسبت به تعویض تاچ آیپد اقدام کرد؟ در واقع مشکل شکستگی یا از کار افتادن تاچ و ال سی دی ممکن است در اثر عوامل مختلفی ایجاد شود. این اتفاق، اتفاق عجیبی نیست و ممکن است برای هر کاربری به وجود آید. در بعضی از موارد ممکن است آسیب تنها به صفحه شیشه ای بر روی دستگاه وارد شود که در آن صورت تنها آن بخش تعویض می شود. و شما مجبور به پرداخت هزینه هنگفت تاچ و ال سی دی نمی شوید. اما احتمال آسیب رسیدن در اثر ضربه بسیار شدید و یا آبخوردگی به تاچ و ال سی دی را هم نباید نا دیده گرفت.

گاهی ممکن است آیپد ضربه نخورده باشد و مسائل نرم افزاری منجر به عمل نکردن تاچ و ال سی دی شود. در صورتی که این مشکل برای شما پیش آمد، می توان با صرف هزینه نا چیز نسبت به رفع این مشکل اقدام کرد. ولی اگر مشکل از نرم افزار دستگاه نباشد به تعمیرات تخصصی نیاز است که می توانید به مرکز خدمات تخصصی ناوک مراجعه کنید.

دلیل از کار افتادن تاچ آیپد چیست؟

در بیشتر موارد دلیل عمل نکردن تاچ آیپد ها در صورت ضربه نخوردن و آبخوردگی نداشتن نرم افزاری می باشد. به طوری که به عنوان مثال پر شدن حافظه داخلی دستگاه، نصب نرم افزار های مخرب که در اصطلاح به آن ها بد افزار گفته می شود. نصب اپلیکیشن و گیم های سنگین و… همه و همه از عوامل نرم افزاری از کار افتادن تاچ دستگاه می باشند که در این صورت تنها با یک ری استارت ساده تمام این مشکلات بر طرف می شود. که در این شرایط امکان تعمیر آن وجود دارد و نیازی به تعویض قطعه نمی باشد.

در چه شرایطی باید نسبت به تعویض تاچ آیپد اقدام کرد؟

در شرایطی باید نسبت به تعویض تاچ آیپد اقدام کرد که تاچ و LCD آیپد به دلیل ضربه خوردگی و یا آب خوردگی از کار افتاده باشد. اگر ضربه وارد شده به دستگاه به ال سی دی هم آسیب رسانده باشد باید تاچ و LCD آیپد شما با هم تعویض شود. ولی در اغلب مواقع ممکن است برخی از قسمت های تاچ کار کند و تنها قسمتی از آن کار نمی کند که در این شرایط باید نسبت به تعمیر یا تعویض تاچ آیپد اقدام نمود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *