مک بوک

تعویض صفحه کلید مک بوک، مک بوک ایر، مک بوک پرو

نحوه تعمیر صفحه کلید مک بوک

اگر صفحه کلید مک بوک، مک بوک ایر، مک بوک پرو شما دچار مشکل شده است، اگر یکی از کلیدها به درستی کار نکرده است یا صفحه کلید مشکل دیگری دارد – مکان مناسب را پیدا کرده اید!

مرکز خدمات تخصصی ناوک در زمینه تعمیر یا تعویض هر نوع صفحه کلید مک بوک از دانش و تخصص کافی برخوردار می باشد. جایگزینی صفحه کلید MacBook نیاز به روش های مختلف و سطوح دشواری کار در مدل های مختلف MacBook دارد.

تعویض صفحه کلید مک بوک کار ساده ای نیست. برخی از مدلها نیاز به تعویض کل جلد بالایی دارند زیرا صفحه کلید از آن جدا نمی شود، اگرچه در اکثر مدلهای MacBook فقط صفحه کلید قابل تعویض است.

به عنوان مثال، در MacBook Air A1369 یا A1466 فقط صفحه کلید را می توان تعویض کرد، جایی که برخی از آزمایشگاه ها به شما می گویند این روش نیاز به تعویض کل قاب اصلی دارد و هزینه بسیار بالاتری را از شما دریافت می کند. اما در واقع، در صورت نیاز به جایگزینی، صفحه کلیدهای MacBook مانند MacBook Pro و MacBook Air یا هر مدل آلومینیومی دیگر را می توان از یک قاب بزرگ جدا کرد.

با این حال، صفحه کلیدهای MacBook A1342 یا A1181 (معمولاً از پلاستیک سفید ساخته شده اند) به گونه ای ساخته شده اند که از قاب اصلی جدا نشوند. حتی در این مدل ها ما موفق به جداسازی و جایگزینی صفحه کلیدها شده ایم.

 

شایع ترین مشکلات صفحه کلید MacBook

نقص صفحه کلید پس از ریختن مایع روی آن.

کلیدهای صفحه کلید چسبناک است.

پاسخ صفحه کلید به طور کامل متوقف شده است.

یک یا چند کلید کار نمی کند.

برخی از کلیدها در پاسخ به یک کلیک دو یا سه بار چاپ می شوند.

کلیدها حروف صحیح را چاپ نمی کنند.

برخی از کلیدها گم شده است.

برخی از کلیدها مکانیسم خرابی دارند.

 

ما خدمات زیر را برای صفحه کلیدهای MacBook، MacBook Air و MacBook Pro ارائه می دهیم:

تعمیر یا تعویض صفحه کلید MacBook.

تعمیر یا تعویض کلیدهای گم شده

تمیز کردن کلیدهای چسبنده یا کل صفحه کلید.

تعمیر نرم افزار صفحه کلید در هر مک بوک.

بازرسی، تعمیر و نظافت مک بوک پس از ریختن مایع روی آن.

هزینه تعویض یا تعمیر صفحه کلید MacBook، MacBook Air یا MacBook Pro چقدر است؟

بسته به مدل لپ تاپ، قیمت تعویض صفحه کلید مک بوک بین 700 NIS و 900 NIS متغیر است.

قیمت می تواند بسیار متفاوت باشد و بستگی به آنچه برای تعمیر صفحه کلید باید انجام شود بستگی دارد. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که با ما تماس بگیرید و اطلاعات مفصل در مورد مشکل را پیدا کنید یا مک بوک خود را به آزمایشگاه ما بیاورید. ما یک آزمایش تشخیصی انجام می دهیم و یک نقل قول به شما ارائه می دهیم.

نکات مهم در خصوص مراقبت از صفحه کلید مک بوک

اگر قهوه یا مایع دیگری را در بالای مک بوک خود ریخته اید، منتظر نمانید و امیدوار باشید که خوب شود. در 90 مورد از 100 مورد خوب نخواهد بود! دیر یا زود، خوردگی باعث آسیب داخلی می شود. نتیجه این است که برای تعمیر مک بوک خود باید هزینه بیشتری بپردازید!

در صورت ریختن مایع بر روی مک بوک خود، قبل از اینکه آن را به مرکز تعمیرات بیاورید تا اطلاعات بیشتر و دستورالعمل های بعدی را انجام دهید، با ما تماس بگیرید یا در اسرع وقت با ما تماس بگیرید.

امتیاز به این مطلب

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *