لپ تاپ

چه عواملی به تعمیر فیش DC لپ تاپ یا جک می انجامد؟

چه عواملی به تعمیر فیش DC لپ تاپ یا جک می انجامد؟

ممکن است این سوال به ذهن شما خطور کند که چه عواملی به تعمیر فیش DC لپ تاپ یا جک می انجامد؟ در مقاله قبل به توضیحاتی در خصوص  تعمیر فیش DC لپ تاپ یا جک پرداختیم. در این مطلب قصد داریم شما را با این عوامل آشنا سازیم. پس همراه ما باشید.

چه عواملی به تعمیر فیش DC لپ تاپ یا جک می انجامد؟

ممکن است دلایل مختلفی برای عدم کارکرد جک DC وجود داشته باشد:

  1. پریز برق آسیب دیده یا خراب شده است.
  2. این یک پریز قدیمی است و مخاطبین خوب نیستند یا دچار خوردگی نمی شوند.
  3. سوکت خوب است اما اتصالات لحیم کاری بدی با مادربرد دارد.

در موارد 1 و 2 که در بالا ذکر شد بهترین راه حل این است که سوکت را با یک پریز جدید جایگزین کنید. اگرچه گاهی اوقات می توان آنها را برطرف کرد.

در نقطه 3 اتصال را می توان با لحیم کاری مجدد به مادربرد ثابت کرد.

برای تعمیر یا تعویض پریز برق آسیب دیده باید لپ تاپ را کاملاً جدا کرده و بعد از انجام تعمیر دوباره آن را کنار هم قرار دهید. این امر به زمان و تلاش نیاز دارد. ما به صراحت توصیه می کنیم که لپ تاپ خود را در آزمایشگاه بسیار حرفه ای تعمیر کنید، جایی که مشکل به درستی تشخیص داده می شود و تعمیر لپ تاپ صحیح و با کیفیت را دریافت خواهید کرد!

تعمیر یا تعویض پلاگین شارژر

معمولاً سیم در نقطه ای که سیم به دوشاخه لحیم می شود ، می شکند. با این حال، ممکن است مشکلات دیگری در مورد دوشاخه مانند خوردگی مخاطبین ، آسیب فیزیکی یا سیم شکسته وجود داشته باشد. در همه این موارد، شخص نیاز به تعمیر یا تعویض دوشاخه دارد. این بسیار کمتر از تعمیر جک DC (سوکت) لپ تاپ است ، زیرا ما مجبور نیستیم کاری با خود لپ تاپ انجام دهیم.

قیمت

قیمت ها از لپ تاپ تا لپ تاپ دیگر متفاوت است. به طور کلی تعمیر یا تعویض پریز برق آسیب دیده جک DC هزینه بیشتری نسبت به تعمیر یا تعویض یک دوشاخه خراب دارد.

جمع بندی

برای جلوگیری از آسیب بیشتر به لپ تاپ خود در صورتی که قبلاً با جک یا پریز مشکل داشته باشد، باید در اسرع وقت آن را تعمیر کنید. پس نباید منتظر بروز مشکلات دیگر باشید.برای تعمیر فیش DC لپ تاپ با ما تماس بگیرید. ما در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت.

امتیاز به این مطلب

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *