تعمیر سرفیس

مرکز تعمیرات تخصصی ناوک پس از چندین سال تجربه و با توجه به دلیل حساسیت بسیار بالای محصولات سرفیس بر آن شد تا واحد تعمیرات سرفیس را به صورت تخصصی و جداگانه از دیگر بخش های تعمیرات تحت عنوان واحد تعمیرات تخصصی سرفیس ناوک با بهره از تعمیرکاران مجرب سرفیس و به روزترین تجهیزات تعمیرات تخصصی راه اندازی نماید و عالی ترین خدمات تعمیرات سرفیس را به شما عزیزان ارائه دهد.

تعمیرات تخصصی Surface

تعمیرات تخصصی تمامی مدل های سرفیس٬ سرفیس بوک و سرفیس پرو با استفاده از تجهیزات به روز در مرکز تعمیرات سرفیس ناوک انجام می‌پذیرد. تجربه و تخصص همکاران ما در این مجموعه تعمیرات تخصصی موجب می‌شود تا تعمیرات انواع سرفیس در سریعترین زمان ممکن صورت پذیرد. همانطور که قبلا اشاره شد و به دلیل ظرافت بالا در تولید سرفیس ما نیز در تعمیرات سرفیس حساسیت بالایی به خرج می‌دهیم.

تعمیرات سرفیس

سرفیس شما خراب شده !؟

برای تعمیر سرفیس خراب خود همین حالا اقدام کنید!
جهت برآورد هزینه تعمیر سرفیس خود٬ همین حالا اقدام نمایید. با مراجعه حضوری به دفتر خدمات ناوک واقع در میرداماد مجتمع کامپیوتر پایتخت طبقه سوم واحد ۳۱۵ و یا از طریق شماره های تماس مرکز خدمات و تعمیرات ناوک ۸۸۶۴۵۴۷۵ و یا ثبت فرم درخواست بررسی و اعلام هزینه تعمیرات می‌توانید برای تعمیر لپ تاپ خود اقدام نمایید.

Surface Pro

تعمیر تاچ سرفیس

صفحه نمایش مایکروسافت سرفیس از دو قسمت تاچ وال ای دی که به هم متصل هستند تشکیل شده است. خرابی تاچ سرفیس مشکلی رایج است و تعویض تاچ سرفیس هزینه سنگینی دارد. متخصصین تعمیرات سرفیس ما در مرکز تعمیرات سرفیس ناوک به لطف تجربه و دانش چندین ساله خود بسیاری از این مشکلات را با تعمیرات برطرف میکنند. مشکلات رایج تاچ سرفیس به شرح زیر است
۱ شکستگی تاچ که باید توجه داشت که آیا شیشه ال سی دی سرفیس شکسته یا تاچ و ال سی دی با هم. اگر بعد از شکستگی، تاچ از کار بیافتد، احتمال خرابی تاچ وجود دارد.
۲ اگر بدون شکستگی، تاچ از کار بیافتد و یا دچار گوست تاچ یا همان خود تاچی شود که در برخی موارد در تصویر یک حباب شکل میگیرد. در این حالت کارشناسان ما در مرکز تعمیرات تخصصی سرفیس ناوک پس از بررسی این مشکل را تعمیر و برطرف میکنند.

تعمیر برد سرفیس

تعمیر برد سرفیس

پس از انجام بررسی ها لازم و تست های دقیق توسط واحد تعمیرات تخصصی سرفیس ناوک و مشخص شدن دلیل خرابی سرفیس در صورت وجود مشکل در یکی از قطعات برد٬ متخصصین مرکز تعمیرات تخصصی سرفیس ناوک با استفاده از دانش و تجهیزات روز و در نهایت ظرافت٬ قطعه معیوب را از روی برد تعویض کرده و پس از انجام تست های دقیق آن را آماده بهره برداری مجدد می نمایند. به خاطر داشته باشید که حساسیت ها در خصوص تعمیرات سرفیس چندین برابر است٬ و ما در این مجموعه این حساسیت و تخصص را به خوبی داریم.

تعمیر نرم افزاری سرفیس

تعمیر surface pro

برخی مواقع ممکن است خرابی سرفیس صرفا به دلیل مشکلات نرم افزاری باشد و نیازی به تعمیرات سخت افزاری سرفیس وجود نداشته باشد. در این مواقع با شناسایی مشکل مربوطه توسط متخصصین امر٬ این مشکلات برطرف شده و بعد از آن تست های مربوطه انجام می‌شود و پس از حصول اطمینان از برطرف شدن کامل مشکل دستگاه سرفیس تحویل مشتری خواهد شد.

تعمیر ال سی دی سرفیس

لرزش ال سی دی surface

صفحه لپ تاپ ترک خورده سرفیس مایکروسافت می تواند کابوسی بی پایان برای کاربر باشد. بسته به میزان آسیب دیدگی LCD ، دستگاه ممکن است اساساً بی فایده باشد زیرا ممکن است چیزی روی صفحه نشان ندهد.

عالی ترین خدمات تعمیرات سرفیس با حداقل هزینه در کمترین زمان ممکن را از مرکز تعمیرات تخصصی سرفیس ناوک مطالبه نمایید.

ناوک