تعمیر سرفیس

مرکز تعمیرات تخصصی ناوک پس از چندین سال تجربه و با توجه به دلیل حساسیت بسیار بالای محصولات سرفیس بر آن شد تا واحد تعمیرات سرفیس را به صورت تخصصی و جداگانه از دیگر بخش های تعمیرات تحت عنوان واحد تعمیرات تخصصی سرفیس ناوک با بهره از تعمیرکاران مجرب سرفیس و به روزترین تجهیزات تعمیرات تخصصی راه اندازی نماید و عالی ترین خدمات تعمیرات سرفیس را به شما عزیزان ارائه دهد.

تعمیرات تخصصی سرفیس Surface

تعمیرات تخصصی تمامی مدل های سرفیس٬ سرفیس بوک و سرفیس پرو با استفاده از تجهیزات به روز در مرکز تعمیرات سرفیس ناوک انجام می‌پذیرد. تجربه و تخصص همکاران ما در این مجموعه تعمیرات تخصصی موجب می‌شود تا تعمیرات انواع سرفیس در سریعترین زمان ممکن صورت پذیرد. همانطور که قبلا اشاره شد و به دلیل ظرافت بالا در تولید سرفیس ما نیز در تعمیرات سرفیس حساسیت بالایی به خرج می‌دهیم. مرکز تعمیرات تخصصی سرفیس ناوک با نهایت دقت و ظرافت بالاترین کیفیت تعمیرات را در کوتاه ترین زمان ممکن با مناسب ترین تعرفه تعمیرات سرفیس به شما عزیزان ارائه میکند. برای دریافت هزینه تعمیرات سرفیس خود با ما در تماس باشید.

تعمیرات سرفیس

سرفیس شما خراب شده !؟

برای تعمیر سرفیس خراب خود همین حالا اقدام کنید!
جهت برآورد هزینه تعمیر سرفیس خود٬ همین حالا اقدام نمایید. با مراجعه حضوری به دفتر خدمات ناوک واقع در میرداماد مجتمع کامپیوتر پایتخت طبقه سوم واحد ۳۱۵ و یا از طریق شماره های تماس مرکز خدمات و تعمیرات ناوک ۸۸۶۴۵۴۷۵ و یا ثبت فرم درخواست بررسی و اعلام هزینه تعمیرات می‌توانید برای تعمیر لپ تاپ خود اقدام نمایید.

Surface Pro

خرابی های رایج سرفیس و تعمیرات آن

از برخی از خرابی های رایج سرفیس میتوان به خرابی برد سرفیس، خرابی پورت های سرفیس٬ خرابی باتری سرفیس٬ خرابی شارژر سرفیس٬ خرابی تاچ سرفیس٬ خرابی ال سی دی سرفیس و خرابی کیبورد سرفیس اشاره کرد که تعمیرات تمامی این موارد در مرکز تعمیرات تخصصی سرفیس ناوک صورت میپذیرد.

تعمیر تاچ سرفیس

یکی از مشکلات رایج در خرابی های سرفیس، خرابی شارژر سرفیس است. معمولا به دلیل کاربری غلط و یا نوسانات برق شارژر سرفیس خراب می‌شود. یا در اثر حمل غلط سیم شارژ سرفیس تحت فشار قرار گرفته و قطع می‌شود. تعمیرات شارژر سرفیس یکی از تخصص ها ما در مرکز تعمیرات سرفیس ناوک است. همچنین در صورت نیاز به یک شارژر اصلی سرفیس بنا به هر دلیلی مثل گم کردن شارژر و یا غیر قابل تعمیر بودن شارژر سرفیس باید حتما اقدام به خرید شارژر اصلی کنید. ما در مرکز تعمیرات تخصصی سرفیس ناوک، شارژر اصلی سرفیس را با ضمانت اصالت کالا به شما میفروشیم.

تعمیر برد سرفیس

تعمیر برد سرفیس

پس از انجام بررسی ها لازم و تست های دقیق توسط واحد تعمیرات تخصصی سرفیس ناوک و مشخص شدن دلیل خرابی سرفیس در صورت وجود مشکل در یکی از قطعات برد٬ متخصصین مرکز تعمیرات تخصصی سرفیس ناوک با استفاده از دانش و تجهیزات روز و در نهایت ظرافت٬ قطعه معیوب را از روی برد تعویض کرده و پس از انجام تست های دقیق آن را آماده بهره برداری مجدد می نمایند. به خاطر داشته باشید که حساسیت ها در خصوص تعمیرات سرفیس چندین برابر است٬ و ما در این مجموعه این حساسیت و تخصص را به خوبی داریم.

تعمیر نرم افزاری سرفیس

تعمیر surface pro

برخی مواقع ممکن است خرابی سرفیس صرفا به دلیل مشکلات نرم افزاری باشد و نیازی به تعمیرات سخت افزاری سرفیس وجود نداشته باشد. در این مواقع با شناسایی مشکل مربوطه توسط متخصصین امر٬ این مشکلات برطرف شده و بعد از آن تست های مربوطه انجام می‌شود و پس از حصول اطمینان از برطرف شدن کامل مشکل دستگاه سرفیس تحویل مشتری خواهد شد.

تعمیر ال سی دی سرفیس

لرزش ال سی دی surface

صفحه لپ تاپ ترک خورده سرفیس مایکروسافت می تواند کابوسی بی پایان برای کاربر باشد. بسته به میزان آسیب دیدگی LCD ، دستگاه ممکن است اساساً بی فایده باشد زیرا ممکن است چیزی روی صفحه نشان ندهد.

تعمیر شارژر سرفیس

فروش شارژر اصلی سرفیس با ضمانت

یکی از مشکلات رایج در خرابی های سرفیس، خرابی شارژر سرفیس است. معمولا به دلیل نوسانات برق و یا کاربی غلط، شارژر سرفیس خراب می‌شود. و یا به دلیل حمل غلط سیم شارژر تحت فشار قرار گرفته و قطع می‌شود و یا در اثر اتصالی برد شارژر را خراب میکند. یکی از تخصص های ما در مرکز تعمیرات تخصصی سرفیس ناوک تعمیر شارژر سرفیس است. همیچنین در صورت نیاز به خرید یک شارژر سرفیس دیگر، بنا به هر دلیلی مثلا غیرقابل تعمیر بودن شارژر سرفیس و یا نیاز به شارژر دوم، ما به شما شارژر اصلی سرفیس با ضمانت اصالت کالا ارائه میکنیم.

تعویض باتری سرفیس

فروش و تعویض باتری سرفیس

استفاده از باتری اصلی سرفیس مهمترین گزینه برای حفظ سلامت سرفیس شماست. نگهداری صحیح باتری سرفیس و روش صحیح شارژ باتری سرفیس نیز از گزینه های بسیار مهم در افزایش طول عمر باتری سرفیس و حفظ سلامت باتری هستند. ما در مرکز تعمیرات تخصصی سرفیس با استفاده از باتری های اصلی به شما اطمینان میدهیم در صورت شارژ صحیح حداکثر طول عمر باتری را خواهید داشت و به تمامی باتری های سرفیس فروخته شده ۳ ماه ضمانت تعویض میدهیم.

سوالات متداول در خصوص تعمیرات تخصصی سرفیس

چه خدمات تعمیرات سرفیسی در مرکز تعمیرات سرفیس ناوک انجام می‌شود؟

کلیه تعمیرات سرفیس از قبیل٬ تعمیر برد سرفیس٬ تعمیر تاچ و ال سی دی سرفیس، تعمیر پورت های سرفیس، تعمیر کیبورد سرفیس، تعمیر شارژر سرفیس، تعویض باتری سرفیس، تعمیر مدار شارژ سرفیس و …. در مرکز تعمیرات سرفیس انجام می‌شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید: ۰۲۱۸۸۶۴۵۴۷۶

هزینه تعمیرات سرفیس چگونه محاسبه می‌شود؟

هزینه تعمیرات سرفیس بستگی به نوع خرابی آن دارد. کارشناسان مرکز تعمیرات تخصصی ناوک پس از بررسی خرابی به شما اعلام هزینه میکنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید: ۰۲۱۸۸۶۴۵۴۷۶

برای تعمیر سرفیس خود چگونه باید اقدام کنم؟

با مراجعه حضوری به مرکز تعمیرات تخصصی سرفیس ناوک به آدرس تهران٬ خیابان ولیعصر٬ بالاتر از ونک٬ ابتدای میرداماد٬ مجتمع کامپیوتر پایتخت٬ برج A طبقه ۳ واحد ۳۱۵ و یا با استفاده از خدمات ویژه ایام قرنطینه کرونا و تماس تلفنی از خدمات تعمیرات سرفیس ناوک استفاده نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید: ۰۲۱۸۸۶۴۵۴۷۶

تعمیرات سرفیس چقدر زمان میبرد؟

بستگی به نوع خرابی سرفیس زمان تعمیرات سرفیس متفاوت است. برخی از خرابی ها در کمتر از چند ساعت تعمیر می‌شوند و برخی دیگر نیاز به چند روز زمان دارند. جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید: ۰۲۱۸۸۶۴۵۴۷۶

در صورت بروز خرابی پس از تعمیر سرفیس چه باید کرد؟

کلیه خدمات تعمرات سرفیس در مرکز تعمیرات ناوک دارای گارانتی هستند و در صورتی که در دوره گارانتی مجددا مشکلی برای همان مورد تعمیر شده پیش آید میتوانید با خیال آسوده به ما مراجعه نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید: ۰۲۱۸۸۶۴۵۴۷۶

عالی ترین خدمات تعمیرات سرفیس با حداقل هزینه در کمترین زمان ممکن را از مرکز تعمیرات تخصصی سرفیس ناوک مطالبه نمایید.

ناوک