تعمیر ماینر

تعمیرات ماینر این روزها با استقبال خوبی مواجه شده است. با ورود تکنولوژی به حوزه ارزی و مالی، استفاده از دستگاه های ماینر یا همان استخراج بسیار رایج شده است.

تعمیر ماینر

استخراج ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین می تواند بسیار پرسود باشد، در صورتی که برق ارزان و سخت افزار مربوط به آن را در اختیار داشته باشید. یکی از دستگاه های مناسب برای استخراج بیت کوین، سخت افزار تخصصی ASIC است. امروزه تمام استخراج های بزرگ و اصلی بیت کوین روی سیستم های تحت ASIC انجام می شود. با توجه به گسترش سخت افزارها و احتمال خرابی در آن ها تعمیرات ماینر از اهمیت خاصی برخوردار است و شامل مواردی ازجمله کارت گرافیک، پاور، مادربرد و ریگ ماینینگ می شود.

تعمیر ماینر پایتخت
تعمیرات ماینر

مشکلات این دستگاه ها معمولا در بخش های نرم افزاری و سخت افزاری ایجاد می شوند و تعمیرات ماینر در هر کدام از آنها همراه با مراحل مختلف بسیار هزینه بر است. یکی از رایج ترین مشکلات ماینر خرابی چیپ یا هشبرد است؛ با از کار افتادن یک یا چند چیپ یا بخش تغذیه هشبرد، قدرت پردازش دستگاه کاهش می یابد.

تعمیرات ماینر در تهران

تعمیرات ماینر در تهران در مرکز تعمیرات تخصصی ماینر ناوک انجام می شود و شامل مراحلی ازجمله بررسی و ایراد یابی توسط کارشناس مربوطه و برآورد هزینه می شود. پس از آن با مشتری تماس گرفته می شود و با اعلام هزینه تعمیر و در صورت تایید مشتری، کارشناس و متخصص حرفه‌ای تعمیر ماینر به تعمیر و رفع ایراد دستگاه می پردازد. اگر نیاز به تعویض و جایگزینی قطعه باشد، در صورت موجود بودن قطعه، تعمیرات ماینر سریع انجام می ‌شود و در صورت ناموجود بودن قطعه کارشناسان ما با ارتباطات قوی خود در سریعترین زمان ممکن قطعه مورد نیاز ماینر را پیدا میکنند و دستگاه ماینر را تعمیر میکنند. بد نیست بدانید این دستگاه ها دارای پیچیدگی ساختاری خاصی هستند؛ نصب و راه اندازی تا عیب یابی و تعمیر مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری، باید توسط افرادی انجام شود که دارای تخصص و مهارت هستند.

هزینه تعمیر ماینر

هزینه تعمیرات سخت افزاری ماینر به شدت و نوع خرابی قطعات بستگی دارد و به طور کلی برای برآورد هزینه تعمیر دستگاه ماینر، باید عملیات عیب یابی توسط کارشناس انجام شود.

هزینه تعمیر ماینر
خرید ماینر

مشکلات و تعمیر ماینر

مشکلات ماینر شامل مشکلاتی در پاور هوشمند، هشبرد انواع دستگاه ماینر، برد یا آپدیت بایوس، فارم و برق کشی صحیح آن می شود. نصب اپلیکیش و تنظیمات شبکه فارم، تعمیر سوئیچ، مودم و هاب و همچنین ساخت تابلو برق فارم ماینر مواردی هستند که باید برای تعمیرات ماینر بررسی و کنترل شوند. دستگاه های ماینر کار پردازش و محاسبات بسیار حرفه ای را انجام می دهند و به دلیل اینکه شبانه روز روشن هستند، در یک فارم حرارت زیادی تولید می کنند و همین موضوع باعث مشکلات ماینر می شود. همچنین نوسان برق و آسیب های شبکه ای در نرم افزار دستگاه ماینر نیز ممکن است به آن آسیب وارد کند و از مشکلات ماینر محسوب می شود.

خرابی های رایج ماینر

خرابی نرم افزاری ماینر

یکی از دلایل خرابی نرم افزاری ماینر ها استفاده از فریمورهای قفل شکسته برای اورکلاک کردن دستگاه است. این فریمورهای قفل شکسته عمدتا از منابع نا معتبر هستند و باعث دستکاری در ورکر و یا استفاده از دستگاه در استخرهایی شود که در آنها ثبت نام نشده. ما در مرکز تعمیرات تخصصی ماینر ناوک این قبیل ایرادات را تشخیص داده و ماینر شما را تعمیر میکنیم.

روشن نشدن ماینر

رایجترین علت خرابی ماینر که کاربران با آن مواجه هستند، روشن نشدن دستگاه است. در این شرایط، متخصص تعمیرات ماینر مراحلی تست را قدم به قدم پیش میبرد تا خرابی مورد نظر پیدا شده و سپس علت خرابی را برطرف و یا قطعه معیوب را تعویض میکند.

خرابی فن ماینر

یکی دیگر از خرابی های رایج ماینر خرابی فن آن است که اگر سریع و در مراحل اولیه تعمیر نشود موجب ایجاد خرابی های گسترده تر در دستگاه میشود. خرابی فن ماینر میتواند کندی و یا سرعت بیش از حد و یا کلا از کار افتادن فن باشد که دلایل متعددی مثل فرسودگی و یا گردو غبار دارد. متخصصی تعمیرات دستگاه ماینر ما در مرکز تعمیرات تخصصی ناوک به کلیه مشکلات رایج فن ماینر آگاهی دارند و به راحتی ایراد را تشخیص داده و آن را برطرف میکنند.

عیب یابی ماینر

عیب یابی ماینر با چند راهکار توسط کارشناسان متخصص انجام می شود؛ وقتی ماینر روشن نمی شود، باید دید ولتاژ ورودی دستگاه از ۲۲۰ ولت کمتر است، که در این صورت پاور دستگاه کار نخواهد کرد. دومین نکته این است که باید تمام سیم های ارتباطی پاور را از کنترل برد و هش بردها جدا کرده و توسط مولتی متر این بار ولتاژ خروجی پاور چک شود. یک روش عیب یابی ماینر این است که ابتدا کنترل برد به تنهایی به پاور وصل و پاور روشن شود، اگر روشن نشد کنترل برد معیوب است و باید تعمیر یا تعویض شود. اگر مشکلی نداشت در مرحله بعد هش بردها را باید به شکل تکی به کنترل برد و پاور وصل کرد، در هر مرحله دستگاه روشن نشد همان هش برد معیوب بوده و نیاز به تعمیر یا تعویض دارد.

تعمیر ماینر بیتکوین

امتیاز به این مطلب

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱۳ رای