سرفیس

برای تعمیر سرفیس به دلیل مشکل شناسایی نشدن مدار صدا چه باید کرد؟

Surface repair solutions

برای تعمیر سرفیس به دلیل مشکل شناسایی نشدن مدار صدا چه باید کرد؟ یکی از ایرادات و مشکلات شایعی که در سرفیس مشاهده شده است، کار نکردن صدا است. خوب است بدانید که این ایراد اصولا به دلیل درست اپدیت نشدن بایجاد می شود.  مایکروسافت اپدیت ویندوز و اپدیت سخت افزار مثل efi و تاچ و…را همراه با هم بیرون می دهد که البته در زمان اپدیت اگر شما به اشتباه دستگاه را خاموش کنید یا فایل خراب نصب کنید، دچار مشکلاتی از این قبیل می شود. البته توجه داشته باشید که گاهی اوقات به دلیل شکستن سوکت هدفن در داخل جک نیز باعث این مشکل صدا به وجود می آید. که بهتر است هر چه سریعتر نسبت به رفع این مشکل اقدام شود.

راه حل های تعمیر سرفیس

راه حل های این مشکل شامل موارد زیر است. این موارد کمک می کند تا به رفع این مشکل برآیید.

  • پاک کردن درایور صدا و نصب مجدد آن
  • نصب اپدیت جدید که به شما کمک می کند هر چه سریعتر این مشکل برطرف شود.
  • چک کردن جک هدفن.  در صورتی که جسمی داخل جک باشد، باعث قطعی مدار امپلی می شود که باید یا جک را تعویض نمود یا جسم را خارج کرد. این دو حالت به طور حتم مشکل شما را برطرف خواهد کرد.

در برخی موارد خرابی از مدار نیز می تواند باعث ایجاد این مشکلات شود. که برای تعمیر تخصصی سرفیس بهتر است با کارشناسان ما در مرکز خدمات تخصصی ناوک تماس بگیرید. همکاران ما از دانش کافی بهره مند هستند و به شما کمک می کنند تا هر چه سریعتر نسبت به رفع این مشکل اقدام شود.

ناوک سرویس تیمی حرفه ایی و با دانش فنی بسیار بالا را در اختیار دارد و به صورت حرفه ایی در زمینه تعمیر سرفیس، تعمیر مک بوک و تعمیر لپ تاپ فعالیت می کند. شما می توانید با خیالی آسوده از خدمات ناوک سرویس استفاده کنید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *