لپ تاپ

برای تعمیر کارت گرافیک لپ تاپ خود چه کنیم؟

تعمیر کارت گرافیک لپ تاپ چگونه انجام می شود؟

کارت گرافیک لپ تاپ قطعه بسیار حساسی است که عملکرد سیستم شما به آن وابسته است. کارت گرافیک (graphics card) در اصل یک کارت توسعه است که تصاویر خروجی را برای نمایشگر تولید می‌نماید. اغلبکارت‌های گرافیک، توابع مختلفی مانند شتاب دهنده رندر صحنه‌های سه‌بعدی و دوبعدی، رمز گشایی کردن MPEG-2/MPEG-4، خروجی تلویزیون یا قابلیت اتصال چند مانیتور را ارائه می‌کنند. به منظور تعمیر کارت گرافیک لپ تاپ این مطلب را مطالعه کنید.

برای تعمیر کارت گرافیک لپ تاپ خود چه کنیم؟

برای شناخت بهتر این قطعه خوب است بدانید که کارت گرافیک، قطعه ای است که کارکرد آن بر روی خروجی نمایش لپ تاپ تاثیر می گذارد. در نتیجه مواردی مانند نمایش تصویر به صورت درهم ریخته، مات شدن صفحه نمایش، گیر کردن تصویر، نمایش تصاویر به رنگ آبی، ایجاد خطوط افقی روی صفحه نمایش، درهم ریختگی رنگ ها و شطرنجی شدن تصویر همه این ها علایمی هستند که خبر از بروز اختلال و خرابی در کارت گرافیک لپ تاپ می دهند.

در اینگونه موارد باید نسبت به تعمیر یا تعویض کارت گرافیک لپ تاپ دل اقدام نمایید. در برخی موارد مشکل کارت گرافیک ناشی از خرابی پایه های چیپ گرافیک بوده و با تعمیر آن ها مشکل نیز حل می شود. در سایر موارد اما برای حل مشکل لازم است که کل چیپ گرافیک تعویض شود.

مرکز خدمات تخصصی ناوک ارائه دهنده انواع خدمات عیب یابی، تعمیر و تعویض کارت گرافیک با کیفیت بالابه شما عزیزان می باشد. متخصصین و کارشناسان ما از این توانایی برخوردار هستند که تعمیرات لپ تاپ دل با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و تجربه چندین ساله خود در کوتاه ترین زمان ممکن در اختیار شما عزیزان قرار دهند. تنها کافی است با ما در ارتباط باشید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *