دانستنی ها

دلایل روشن نشدن صفحه مک بوک ایر

تعمیر لپ تاپ اپل

یکی از شایع ترین مشکلات مک بوک ها، روشن نشدن صفحه است که باعث سردرگمی کاربران میشود. تصور کنید در حالی که کلی هزینه بابت خرید این لپ تاپ کردید، ناگهان متوجه شوید که صفحه نمایش شما روشن نمیشود؛ این موضوع باعث نگرانی و استرس کاربران مک بوک می گردد. در این مطلب قصد داریم به مواردی و مشکلات روشن نشدن صفحه نمایش مک بوک ایر بپردازیم،  شما عزیزان می توانید از این طریق به عیب یابی لپ تاپ خود بپردازید.

دلایل روشن نشدن صفحه مک بوک ایر

دلایل روشن نشدن صفحه ی مک بوک ایر به شرح زیر می باشد:

باتری مک بوک

در برخی مواقع ممکن است صفحه نمایش مک بوک  روشن شود بررسی کنید شاید لپ تاپ شما شارژ ندارد و یا قسمتهایی از قبیلپاور، باتری، آداپتور و کلا بخش های مرتبط با شارژ این دستگاه مشکل شده اند. پس لازم است این موارد را بررسی، و در صورت هر گونه مشکل، نسبت به تعمیر آن اقدام کنید.

تنظیمات مک بوک

همه لپ تاپ ها در صفحه نمایش خود دارای بخش تنظیمات هستند که می توانید از ان قسمت، میزان نور نمایشگر و دیگر موارد دلخواه را تنظیم کنید. ابا این حال اگر باز هم نمایشگر مک بوک تان روشن نشد، ممکن است ایراد از این بخش باشد پس باید تنظیمات را بررسی و اصلاح نمایید. در بسیاری از مدل های لپ تاپ اپل دکمه f2، به منظور افزایش میزان نور صفحه نمایش بکار می رود و میتوانید از آن استفاده کنید.

ریست کردن مک بوک

اگه روش های ذکر شده بالا مشکل شما را برطرف نکرد، لپ تاپ خود را ریست کنید. در صورت نتیجه بخش نبودن این روش بهتر است به مرکز خدمات تخصصی ناوک مراجعه کنید. همکاران ما نسبت به بررسی و برطرف کردن مشکل شما اقدام خواهند کرد.

امتیاز به این مطلب

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *