دانستنی ها

روش های تعمیر کامپیوتر

رفع خرابی لپ تاپ و حل مشکلات آن

آیا کامپیوتر شما کند است؟ یا شاید اصلاً اجرا نمی شود؟ فقط به این دلیل که کامپیوتر شخصی شما آنطور که باید کار نمی کند، به این معنی نیست که شما باید آن را کنار بگذارید و کامپیوتر جدیدی بخرید. تیم ناوک در زمینه تعمیر کامپیوتر فعالیت می کند و می تواند تقریباً هر مشکلی را در کامپیوتر شما تشخیص دهند و آن را برطرف کنند و با خرید یک کامپیوتر جدید صدها دلار در شما صرفه جویی می کند.

اسکن و ویروس یابی لپ تاپ

ساعت ها وقت خود را به خواندن انجمن های آنلاین اختصاص ندهید و به پست های راهنما کمک کنید تا بفهمید رایانه شما چه مشکلی دارد. آن را به لپ تاپ های رایانه شخصی بیاورید، در آنجا تیم خبره و متخصص ما اسکن ویروس رایگان و ارزیابی کامل تشخیصی را برای تشخیص مشکل دستگاه شما انجام می دهند. ما همه آن را دیده ایم و معمولاً در عرض چند دقیقه می توانیم بفهمیم چه مشکلی وجود دارد.

مراجعه به مراکز تعمیر کامپیوتر

در صورتی که نتوانستید مشکلات کامپیوتر خود را برطرف کنید می توانید به مراکز تعمیر معتبر مانند ناوک مراجعه کنید. ما به شما بهترین خدمات را ارائه می دهیم.

بهترین سرویس تعمیر کامپیوتر

برخی از تعمیرات ساده است و می تواند در حین انتظار انجام شود ، در حالی که ممکن است برخی دیگر به یک روز یا بیشتر نیاز داشته باشند. ما می توانیم قطعاتی را سفارش داده و جایگزین کنیم یا ویروس ها و بدافزارهایی را که سرعت کامپیوتر شما را کم می کنند حذف کنیم. ما حتی وقتی کامپیوتر شما در فروشگاه ما است به طور رایگان تمیز خواهیم کرد و به مرور زمان گرد و غبار و مواد زائد جمع شده در داخل دستگاه را از بین می بریم.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *