دانستنی ها

جدیدترین تبلیغ مایکروسافت Surface Pro در نوار لمسی Mac

جدیدترین تبلیغ مایکروسافت Surface Pro در نوار لمسی Mac

نوار لمسی اپل، نوار OLED چند لمسی کوچک که جایگزین کلیدهای عملکرد مدل های منتخب MacBook می شود، از زمان ورود به سال 2016 مورد بحث بوده است. علاقه مندان و کارمندان سابق همگی هم نظر بوده اند و استفاده از آن را رد کرده اند و اکنون، یکی رقیب از آن برای سرگرم کردن در اپل استفاده می کند.

مایکروسافت در یک بازنگری تجاری جدید که Surface Pro 7 را در برابر MacBook Pro قرار می دهد، ویژگی Apple را سرگرم کننده می داند.

رقبا تنها کسانی نیستند که تصمیم اپل برای استفاده از Touch Bar را مورد انتقاد قرار داده اند. در سال 2017، یک کارمند سابق اپل پس از شکایت از این که MacBook Pro با Touch Bar کاربران را مجبور به پرداخت هزینه ویژگی ای می کند که ممکن است آن را نخواهند و نیازی به آن ندارند، عناوین خبری را به دست آورد.

به نظر نمی رسد این انتقادات گوش شنوا را بگیرد. در اوایل این ماه، مینگ چی کو، تحلیلگر اپل در یادداشت تحقیقاتی به سرمایه گذاران گفت که او معتقد است اپل قصد دارد در تازه سازی بعدی خود از نوار لمسی OLED استفاده کند و به استفاده از کلیدهای عملکرد فیزیکی بازگردد.

تبلیغات مایکروسافت همچنین حاکی از آن است که Surface Pro 7 دارای صفحه کلید قابل جدا شدن است و “دستگاه بازی بسیار بهتری” است. مایکروسافت خاطر نشان می کند، هنگام مقایسه پیکربندی های پایه، کمی مقرون به صرفه تر است.

امتیاز به این مطلب

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *