دانستنی ها

تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ

تعمیر صفحه نمایش لپ تاپ

امروزه نقش لپ تاپ ها و کامپیوترها بر زندگی افراد بسیار پررنگ است و اکثر فعالیت های افراد به آنها وابسته است. اگر لپ تاپ شما به درستی کار نمی کند، می تواند زندگی روزمره شما را مختل کند. علاوه بر خطرات معمول ویروس و بدافزار، مواردی وجود دارد که لپ تاپ ها به آنها حساس هستند. به عنوان مثال خراب شدن کلیدها، خرابی باتری، خراب شدن کابل و گرم شدن بیش از حد فن مواردی هستند که به طور حتم همه افراد با آن مواجه شده اند. به دلیل اهمیت آن، احتمالاً می خواهید لپ تاپ خود را در اسرع وقت برطرف کنید.

در مرکز خدمات و تعمیرات تخصصی ناوک، ما خدمات گسترده ای را برای تعمیرات ارائه می دهیم، از تعویض صفحه خراب لپ تاپ تا به روزرسانی دستگاه و راه اندازی لپ تاپ جدید در راحتی منزل یا محل کار خود. مشتریان قطعاً می توانند از خدمات ما با بالاترین کیفیت، در کمترین زمان و قیمت مناسب بهره مند شوند.

تعمیر خراب صفحه لپ تاپ

بعضی اوقات صفحه های لپ تاپ در اثر زمین خوردن یا تصادف دیگر آسیب می بینند. در این شرایط نگران نباشید ، با ما تماس بگیرید! ما اطلاعات مربوط به لپ تاپ شما را به دست می آوریم و برای تعمیر لپ تاپ  به شما کمک می کنیم.

تعمیر مادربرد

وقتی لپ تاپ شما قابلیت روشن یا خاموش شدن یا گرم شدن بیش از حد را ندارد، اغلب به دلیل خراب شدن مادربرد است. خدمات ما با تغییر چیپست موجود در مادربرد به کارت جدید به شما کمک می کند.

تعمیر جک USB / هدفون

جک ها سوراخ هایی روی لپ تاپ هستند که می توان کابل های مختلف را به آنها وصل کرد. اگر کابل ها برداشته شوند ، پورت ها می توانند کار کنند یا کوتاه شوند. آب و سایر عوامل خارجی می توانند جک USB و هدفون را خراب کنند. تکنسین های ما می توانند جک های USB و هدفون شما را تعمیر کنند تا لپ تاپ شما در شرایط عالی باشد.

کلیدهای شکسته صفحه کلید

صفحه کلیدهای لپ تاپ به راحتی آسیب می بینند. خواه چیزی روی صفحه کلید افتاده باشد یا حتی بچه ها آنها را به زور از بین برده باشند. مهم نیست که دلیل این خرابی چیست ، ما می توانیم صفحه کلید قدیمی شما را برداشته و صفحه کلید جدیدی نصب کنیم تا لپ تاپ شما دوباره به درستی کار کند.

بهبود عمر باتری

مشکل دیگری که دارندگان لپ تاپ با آن روبرو هستند باتری لپ تاپ است که خیلی زود تخلیه می شود. تکنسین های ما می توانند علت تخلیه برق را تشخیص دهند و به شما این اطمینان را بدهند که لپ تاپ شما در بهترین حالت ممکن کار می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *