دانستنی ها

در صورت عدم نمایش تصویر در مک بوک چه کنیم؟

عدم نمایش تصویر در مک بوک

مشکل عدم نمایش تصویر در مک بوک ۲۰۱۶و۲۰۱۷و۲۰۱۸ امروزه جزو مشکلات رایج می باشد که به طور معمول به دلیل عدم اگاهی تعمیر کاران باعث ایجاد هزینه های گزاف می شود. اما نگران نباشید. ما در مرکز خدمات تخصصی ناوک با بهره مندی از کارشناسان مجرب و کاربلد، می توانیم به راحتی مشکل شما را بدون تعویض کامل این ماژول برطرف کنیم. پس دیگر لازم نیست هزینه زیادی برای این کار بپردازید. پس نگران این مشکل نباشید.

راه حل های لازم برای رفع مشکل عدم نمایش تصویر در مک بوک را بدانید

1- ریست uefi: ابتدا دستگاه را خاموش کنید. سپس دستگاه را روشن نمایید. قبل از هر چیز صدای روشن شدن کلید های all و command وPوR باهم همزمان بگیرید تا دستگاه ریست شود. وقتی صدای بالا امدن مجدد را شنیدید کلیدها را رها کنید.

2- ریست smc: اول دستگاه را خاموش کرده سپس مجدد دستگاه را روشن کنید. قبل از شنیدن صدای روشن شدن کلید های all و command وshift سمت چپ و power با هم همزمان بگیرید. در نتیجه دستگاه ریست می کند. وقتی صدای بالا آمدن مجدد را شنیدید و سبز قرمز شدن چراغ مک سیف را دیدید، بایستی کلیدها را رها کنید.

3- در حالت بعد احتمال مشکل مدار بکلایت یا فلت بکلایت وجود دارد که معمولا در دستگاه مدل a1706وa1708 مشکل از فلت led است. در این صورت لازم است برای رفع این مشکل با ناوک تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.