دانستنی ها

تصاویر رندر شده گلکسی زد فولد 3 منتشر شد

گلکسی زد فولد 3

تصاویر رندر شده گلکسی زد فولد 3 نشان از عرضه این گوشی در دو مدل دارد. یک مدل آن دارای دو صفحه نمایش و مدل دیگر دارای سه صفحه نمایش است که در ادامه به بررسی بیشتر آن می‌پردازیم.

مهرماه اولین تصاویر از گلکسی زد فولد 3 فاش شد و نشان داد که این گوشی از سه صفحه نمایش و دو لولا استفاده می‌کند. همچنین نشان داده شده بود که گلکسی در این گوشی از کیبورد QWERTY استفاده کرده است که همه‌ی این موارد نوید پیشرفت در مقایسه به گلکسی زد و گلکسی زد فودل 2 را به کاربران می‌دهد.

[av_button label=’تعمیرات تلفن همراه ‘ link=’manually,https://navakservices.com/service/%d8%aa%d8%b9%d9%85%db%8c%d8%b1%d8%a7%d8%aa-%d8%a7%d9%86%d9%88%d8%a7%d8%b9-%d8%aa%d9%84%d9%81%d9%86-%d9%87%d9%85%d8%b1%d8%a7%d9%87/’ link_target=’_blank’ size=’large’ position=’center’ label_display=” icon_select=’yes’ icon=’ue8d2′ font=’entypo-fontello’ color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ av_uid=’av-nx5ozt’ admin_preview_bg=”]

امروز یک سری تصاویر رندر شده از گلکسی زد فولد 3 منتشر شده است که نشان می‌دهد یک مدل آن از دو صفحه نمایش و مدل دیگر از سه صفحه نمایش تشکیل شده است. تمام این تصاویر از روی پتنت سامسونگ طراحی شده است.

گلکسی زد فولد 3 با دو لولا شباهت بسیار زیادی به زد فولد 2 دارد صفحه نمایش سمت راست آن از دو طرف قابل استفاده است و هر دو طرف آن دارای پنل نمایش است. اما پنل سمت چپ دارای یک پنل است و در پشت آن شاهد استفاده از دوبین‌های گوشی هستیم. اگر همه صفحه‌های نمایش گوشی باز باشند، تقریبا با یک تبلت سروکار خواهیم داشت که این می‌تواند بسیار جذاب باشد.

تصاویر رندر شده گلکسی زد فولد 3

به لطف لولاهایی که از دو سمت خم می‌شوند می‌توان به راحتی از گوشی استفاده کرد و کاربران در زمان کارکردن با گوشی از صفحه نمایش بزرگ‌تری استفاده کنند. صفحه نمایش خارجی گلکسی فولد تنها 4.3 اینچ بود که همین موضوع انتقاداتی را به آن وارد کرده بود زیرا کارکردن با یک صفحه نمایش 4.3 اینچی بسیار دشوار بود. حال سامسونگ در این گوشی از صفحه نمایش بزرگ‌تری اسفتاده کرده است که همین موضوع باعث می‌شود تا محبوبیت این محصول چند برابر شود.

تصاویر رندر شده زد فولد 3

گزارش‌های جدید حاکی از آن است که امسال سامسونگ در نظر دارد چندین گوشی تاشو روانه بازار کند. همچنین به نظر می‌رسد قیمت‌های این گوشی‌ها مناسب‌تر شده است و باید دید با کاهش قیمت واکنش بازار به آن چگونه خواهد بود.

به نظر می‌رسد تا چندین سال آینده گوشی‌های هوشمند تاشو تبدیل به یک محصول همه پسند شود. البته شرط تحقق این موضوع آن است که قیمت این محصولات کاهش پیدا کند که البته با پیشرفت فناوری و زیاد شدن تعداد رقبا اتفاق دور از ذهن نیست.

مطالب مرتبط:

تصاویر رندر شده سامسونگ گلکسی A72 5G منتشر شد

تاریخ معرفی گوشی گلکسی اس ۲۱ مشخص شد

 

 

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
بازگشت به لیست

1 دیدگاه در “تصاویر رندر شده گلکسی زد فولد 3 منتشر شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *