دانستنی ها

تصمیم گیری بین تعمیر و تعویض کامپیوتر – بخش دوم

رفع خرابی لپ تاپ و حل مشکلات آن

در بخش اول مقاله تصمیم گیری بین تعمیر و تعویض کامپیوتر توضیحاتی در خصوص عوامل موثر بر انتخاب این دو گزینه ارائه شد. در ادامه این مطلب توضیحات کاملتری در این زمینه ارائه خواهیم داد.

منبع سو عملکرد

برای تعیین عوامل هزینه نیز مهم است: سو عملکرد چیست؟ بسیاری از مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری وجود دارد که به راحتی قابل تعمیر هستند، مشروط بر اینکه شما متخصصان با کیفیتی داشته باشید که می دانند چگونه آنها را دقیقاً مشخص کنند. به همین دلیل کار با تیم ما بسیار مهم است و ما با اشاره به یک گزینه ساده تعمیر که مانع از خرج زیاد برای یک ماشین جدید شده است، هزاران دلار صرفه جویی کرده ایم.

زمان بندی و نیازهای عملی

در حالی که زمان بسیار مهم است و شما برای کارهای خود از کامپیوتر استفاده می کنید شاید خرید کامپیوتر برای شما به صرفه تر از گذران زمان برای تعمیر قطعات باشد. زیرا ممکن است برخی قطعات اصلا یافت نشود. پس این نکته را نیز باید مد نظر قرار دهید.

قابلیت ها و ویژگی های موجود

همانطور که در بالا اشاره کردیم، ویژگیهای یک کامپیوتر جدید اغلب باعث مطلوب بودن آن می شود، حتی اگر تعمیرات کمی مقرون به صرفه باشد. تعیین دقیق ارزش منافع حاصل از برخی از ویژگیهای مدرن کامپیوتر ای به روز شده دشوار است، بنابراین این چیزی است که شما باید خود تصمیم بگیرید، اما ما با مشتریانی زیادی روبرو هستیم که مسیر جدید کامپیوتر را انتخاب می کنند فقط به این دلیل که آنها می خواهند یک نسخه جدید را ارتقا دهند.

بررسی خدمات پس از فروش و گارانتی

بسیار مهم است که هنگام تصمیم گیری به فکر ضمانت باشید. به عنوان مثال، اگر کامپیوتر شما هنوز تحت ضمانت موجود است، تقریباً همیشه می توانید آن را بدون هیچ هزینه ای تعمیر کنید، و این مسیر ترجیحی است.

علاوه بر این، از هر شرکت تعمیر کامپیوتر ای که فکر می کنید در مورد ضمانت تعمیر آنها سوال کنید. و اگر کامپیوتر جدیدی را انتخاب کنید، ضمانت نامه ای که روی آن دریافت می کنید عامل مهمی است که باید بخاطر بسپارید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی انتخاب بین تعمیر کامپیوتر و تعویض کامپیوتر، یا اطلاعاتی در مورد تعمیر کامپیوتر، تعمیر تلفن یا سایر خدمات دستگاه ما، می توانید با مرکز خدمات تخصصی و تعمیرات ناوک تماس بگیرید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *