دانستنی ها

اپل توانست در سال 2020 بازار جهانی تبلت را رهبری کند.

فروش تبلت های اپل

بر اساس گزارش جدید، اپل در سال 2020 57.6 میلیون iPad را تولید و با 30.6 درصد سهم بازار تبلت در جهان رتبه اول را به خود اختصاص داده است.

فروش تبلت اپل در سال 2020

بر اساس گزارشی از Strategy Analytics، اپل سه ماهه تعطیلات عالی (دوره اکتبر-دسامبر) را تجربه کرد و تبلت های خود 37 درصد افزایش نسبت به سال گذشته داشت و تقاضای مصرفی، تجاری و آموزشی را برآورده می کرد.

فروش تبلت سامسونگ در سال 2020

سامسونگ در سال 2020 31.2 میلیون تبلت را به فروش رسانده است و با 16.6 درصد سهم بازار در جایگاه دوم آمازون قرار دارد و سومین آمازون است، زیرا بازار تبلت با 18 درصد افزایش سالانه در سال 2020، قوی ترین رشد در هفت سال گذشته است.

“عادی جدید در سال 2021 شروع به ظهور خواهد کرد، زیرا محدودیت های همه گیری به تدریج از بین می رود، اما ما کاملا انتظار داریم که کار از خانه و یادگیری از خانه طرفداران کارگران، دانشجویان، شرکت ها و موسسات آموزشی را به خود جلب کند.” اریک اسمیت، مدیر محاسبات متصل گفت.

وی افزود: “چگونگی انتخاب فروشندگان تبلت برای رفع این نیاز فوری به بهره وری موبایل، به مجموعه نقاط قوت و ضعف منحصر به فرد آنها بستگی دارد، اما واضح است که آنها باید برای کسب درآمد در این فضای رقابتی حتی بیشتر مبارزه کنند.”

به خصوص برای کاربرانی که در بودجه محدودی کار می کنند، رایانه لوحی ثابت کرده است که جایگزین های محاسبات تلفن همراه معتبری برای نوت بوک ها هستند، زیرا تقاضای رایانه های موبایل رشد دو رقمی سال به سال را در سال 2020 نشان می دهد.

بازار جهانی تبلت در میان تقاضای شدید تعطیلات برای دستگاه های سرگرمی و ادامه کار / فعالیت از مدرسه از خانه، در Q4 2020 28 درصد (سال به سال) رشد کرد.

چراگ اوپدیهای، تحلیلگر صنعت گفت: “چندین فروشنده بزرگ اندروید با رشد سالانه بهتر یا حتی بهتر عمل می کنند، زیرا تبلت های اندروید نسبت به iPad مزیت هزینه دارند.”

آمازون با هزینه کم ارزش بالایی دارد و معمولاً در تعطیلات بسیار خوب عمل می کند.

Upadhyay اضافه کرد: “سامسونگ و لنوو عملکرد یک چهارم بسیار خوبی داشتند زیرا نمونه کارها آنها در گستره، به روز و نوآورانه برای نیازهای سرگرمی و بهره وری است.”

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *