دانستنی ها

سهولت ارائه خدمات تعمیرات سرفیس لپ تاپ مایکروسافت

تعمیرات لپ تاپ Surface

سرفیس لپ تاپ 3 که در ماه اکتبر به بازار آمد، یکی از محصولات کمپانی مایکروسافت است که از قابلیت تعمیر آسانتری نسبت به دستگاه های قبلی برخوردار است. مایکروسافت، بزرگترین سازنده نرم افزار در جهان است که تنها 5٪ درآمد خود را از دستگاه ها و لپ تاپ های خود می گیرد.

کمپانی مایکروسافت به منظور معرفی انواع جدیدی از دستگاه های Surface سرمایه گذاری کرده است، از جمله این محصولات می توان به یک لپ تاپ دو صفحه ای با نام Surface Neo اشاره داشت که ورژن جدید ویندوز را اجرا می کند. همچنین مایکروسافت برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان تعمیرات سرفیس لپ تاپ برای عموم مردم را تسهیل بخشیده است.

لپ تاپ سرفیس 3

ارائه خدمات تعمیرات سرفیس لپ تاپ مایکروسافت

در در ماه اکتبر،  پانای مدیر محصولات مایکروسافت در نشست سخت افزاری سالانه مایکروسافت به مخاطبان نشان داد که تعمیر لپ تاپ جدید این شرکت چقدر ساده و آسان است.

در حالی که لپ تاپ Surface 3 را در دست داشت، روی صحنه قدم می زد، سپس پانای قاب صفحه کلید را از روی دستگاه برداشته و فضای ذخیره سازی قابل جابجایی و قطعات داخلی را که به جای چسب ناخوشایند با مغناطیس های ساده متصل شده بودند، نشان داد.

حاضرین این کار را تشویق کردند. این لحظه زمان مناسبی برای مایکروسافت بود که نشان داد تعمیر سرفیس لپ تاپ های کار راحتی است. این در حالی اتفاق افتاد که در گذشته تعمیر این لپ تاپ ها کار دشواری بود و در مقابل برندهای رقیب مانند Dell و HP، از ان جلوتر بودند.

پانای در جمع علاقه مندان و کارمندان مایکروسافت اظهار داشت که توانایی تعمیر و سرویس دهی یک محصول بدون اینکه زیبایی آن را تحت تأثیر قرار دهد، و ظرافت آن حفظ شود کار بسیار حیاتی است.

اگرچه هنوز هم،  مایکروسافت توصیه نمی کند که این تعمیرات توسط مشتریان در منزل انجام شود،  بلکه توصیه می کند که برای تعمیرات سرفیس لپ تاپ خود را به نمایندگی های مجاز مراجعه کنید. هدف این شرکت این است که بتواند بهترین و بتکیفیت ترین خدمات خود را به مشتریانش ارائه دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *