دانستنی ها

رفع مشکل کند شدن لپ تاپ

رفع مشکل کند شدن لپ تاپ

آخرین باری که در لپ تاپ خود تعمیر و نگهداری اساسی انجام داده اید چه زمانی بوده است؟ اگر مثل اکثر مردم هستید، به طور حتم مدت زیادی است که به کامپیوتر خود رسیدگی نکرده اید. به نوار جستجوی ویندوز بروید یا در مورد “تعمیر و نگهداری سیستم” از کورتانا سوال کنید. از شما خواسته می شود بلافاصله مجموعه ای از کارها را انجام دهید یا آنها را برای بعداً برنامه ریزی کنید.

رفع مشکل کند شدن لپ تاپ

برای رفع مشکل کند شدن لپ تاپ موارد زیر را انجام دهید.

هارد دیسک را بهینه کنید

اینها شامل وظایف بهینه سازی دیسک است که باعث می شود فضای هارد دیسک شما آزاد شود و پرونده های شما با کارآیی بیشتری ذخیره شود. همچنین می توانید این لیست از راه های تنظیم کامپیوتر خود را امتحان کنید – این برنامه برای لپ تاپ ها و همچنین دسک تاپ کار می کند.

مرورگر خود را به روز کنید

همچنین ، سعی کنید با دقت مشخص کنید که چه برنامه هایی برای شما مشکل ایجاد می کنند. اگر فقط هنگام استفاده از یک مرورگر وب دچار تأخیر می شوید ، ممکن است لازم باشد مرورگر را به جدیدترین نسخه به روز کنید، یا ممکن است کوکی ها و پرونده های موقت زیادی در لپ تاپ خود ذخیره کنید.
پاک سازی این پرونده های غیرضروری را انجام دهید، سپس کامپیوتر خود را دوباره راه اندازی کنید.

فایل های اضافی را حذف کنید

در آخر، مطمئن شوید که دسکتاپ شما از ده ها فایل و پوشه ای که در آن جمع شده اند پاک نیست، زیرا این حافظه ارزشمند را استفاده می کند و می تواند سرعت لپ تاپ شما را کند کند.
آنها را به پوشه های اسناد، عکس ها یا فیلم ها منتقل کنید یا کلاً حذف کنید. اگر این اصلاحات جواب نداد، وقت آن است که لپ تاپ خود را به مرکز خدمات تخصصی تعمیرات لپ تاپ ناوک برسانید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *