دانستنی ها

در لپ تاپ ضربه خورده چه مشکلاتی ایجاد می شود – بخش دوم

مشکلات لپ تاپ ضربه خورده

 در لپ تاپ ضربه خورده چه مشکلاتی ایجاد می شود – بخش اول توضیحاتی در خصوص مشکلات ایجاد شده ارائه شد. در ادامه این مطلب توضیحات بیشتری در این خصوص در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد.

باتری شارژ نمی کند

علامت: نوت بوک شما تنها چند دقیقه در حالت خاموش است.

راه حل: تعویض باتری

باتری های لیتیوم یونی در طول عمر خود می توانند توانایی نگهداری شارژ را از دست بدهند. پس از چند سال ، برخی از باتری ها تنها بخشی از مدت زمان مجاز را دوام می آورند. تعویض باتری نسبتاً ساده است. بیشتر از پایین یا پشت لپ تاپ بیرون می آید.

نکته اصلی: هرگز لپ تاپ را با باتری کامل شارژ وصل نکنید، در طولانی مدت آسیب بیشتری به باتری شما می رساند.

صفحه کلید مشکل دار

علائم: کلیدهای گم شده یا شل شده

راه حل: صفحه کلید جدیدی را جایگزین کنید

صفحه کلیدها بیشترین سوء استفاده را در هر لپ تاپ ، از طریق تایپ کردن یا ریختن قهوه دریافت می کنند. در نتیجه ، کلیدها اغلب ممکن است از جا کنده شده یا فرسوده شوند. خوشبختانه سازندگان لپ تاپ راهنمای سریع آنلاین را برای جایگزینی صفحه کلیدها در صفحات پشتیبانی خود ارائه می دهند. به سادگی “جایگزینی صفحه کلید” را در نوار جستجو تایپ کنید یا پایگاه دانش سازنده را بررسی کنید.

اتصال به شبکه بی سیم امکان پذیر نیست

علائم: بدون اتصال به اینترنت ، وقفه های مکرر در هنگام مرور وب

راه حل: مطمئن شوید که بی سیم روشن است ، ابزارهای نرم افزاری هوشمندتر ، مطمئن شوید که روتر نام شبکه (SSID) را پخش می کند

بخشی از حمل لپ تاپ شما در هر مکانی در حال حرکت این است که بتوانید به هر شبکه بی سیم متصل شوید ، چه در فرودگاه ، کافی شاپ یا هتل. اما شبکه های بی سیم بر اساس ماهیت خود ، جانورانی سخت گیر هستند. برخی از لپ تاپ ها دارای دکمه یا کلید خارجی جدا از تنظیمات نرم افزار هستند تا اتصال بی سیم فعال شود. همیشه مطمئن شوید که این ضامن بی سیم روشن است. همچنین مطمئن شوید که شبکه ای که به آن متصل می شوید نام شبکه یا SSID خود را پخش می کند.

1 دیدگاه در “در لپ تاپ ضربه خورده چه مشکلاتی ایجاد می شود – بخش دوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *