دانستنی ها

تعویض ال سی دی لپ تاپ چگونه انجام می شود؟

رایج ترین مشکلات مانیتورهای LCD

تعویض ال سی دی لپ تاپ چگونه انجام می شود؟ این سوالی است که ممکن است به ذهن افراد بسیاری خطور کند. به هر دلیلی ممکن است نمایشگر لپ تاپ شما بشکند یا بخش هایی از آن دچار آسیب دیدگی شوند. در این صورت مطمئنا روند نمایش تصاویر مختل شده و ممکن است هیچ تصویری به نمایش در نیاید. تیم تخصصی ما در مرکز خدمات تخصصی ناوک  در این شرایط تلاش می کنند که ال سی دی را تعمیر کرده و از این طریق، عملکرد آن را به حالت عادی باز گردانند. اما در صورت شکستن نمایشگر، عملا امکان تعمیر آن وجود ندارد. در این صورت، LCD تعویض می شود تا امکان استفاده مجدد از لپ تاپ برای کاربر فراهم شود.

برای تعویض ال سی دی لپ تاپ، باید حتما از نمایشگر اورجینال استفاده شود. اگر صفحه نمایش جدید اصل نباشد، مدت زیادی  کار نمی کند و خیلی زود باید دوباره آن را تعویض کنید. البته کیفیت پایین ال سی دی جدید می تواند سایر قطعات لپ تاپ را نیز در معرض خطر قرار دهد. نکته دیگر این که اتصالات و فلت ها باید کاملا درست و دقیق باز و بسته شوند تا نمایشگر بهترین عملکرد را داشته باشند. تعویض نمایشگر لپ تاپ در نمایندگی های مجاز، توسط تعمیرکاران با تجربه و تنها با استفاده از قطعه اصل انجام می شود.

در صورت آسیب رسیدن به ال ای دی و نمایشگر لپ تاپ و در صورت نیاز به تعویض بهتر است نسبت به خریداری ال ای دی لپ تاپ اوریجینال اقدام نمایید که علاوه بر داشتن کیفیت تصویر مناسب و عمر طولانی، به چشم های شما آسیبی وارد نکند.

در صورت هر گونه مشکل تنها کافی است به همکاران ما در مرکز خدمات تخصصی ناوک تماس بگیرید. همکاران ما تعویض این قطعه را به بهترین نحو انجام خواهند داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.