فناوری

کد های دستوری مهم در استعلام اینترنت ایرانسل

تصور کنید توی یک روز شلوغ کاری تمام کار های خود را نظم داده اید که سرکلاس آنلاین مهمی شرکت کنید و درست زمانی که میخواهید به کلاس آنلاین خود متصل شوید بعد از شنیدن صدای استاد میخواهید با خیال راحت حاضری بزنید که متوجه اختلال در تماس خود و بعد از چند بار خاموش و روشن کردن اینترنت خود متوجه میشوید که حجم اینترنتی ایرانسل شما تموم شده یا دیگه بدتر حجم دارید اما زمان بسته اینترنت شما تمام شده است، که خوب این مقداری دردناک تر است. ایرانسل به عنوان یک اپراتور بزرگ در ایران که مخاطبان کمی هم ندارد راهکارهایی را جهت اطلاع کاربران خود از وضعیت اینترنت خود به وجود آورده است که اتفاقا راهکار های بسیار ساده است که در این مقاله به آن پرداخته ایم.

اطلاع از مانده اینترنت ایرانسل با اس ام اس

ایرانسل راه های مختلفی را برای استعلام بسته اینترنت همراه ایرانسل تعبیه کرده است. پیامک یکی از راه های اطلاع رسانی ایرانسل به کاربران خود میباشد. ایرانسل در دو مرحله اتمام حجم اینترنت یا زمان استفاده از بسته اینترنت همراه ایرانسل را در پیامک به مشترکین اعتباری و دائمی خود اطلاع رسانی میکند.
بعد از دوبار ارسال متنی حاوی اتمام حجم یا زمان بسته اینترنت آغاز استفاده از تعرفه آزاد اینترنت را نیز برای مشترکین سیم کارت های دائمی خود ارسال میکند. که درزیر کد دستوری زیر جهت غیر فعالسازی اینترنت با تعرفه آزاد میباشد.

کد غیر فعال سازی تعرفه آزاد اینترنت ایرانسل

کاربران ایرانسل با شماره گیری کد دستوری #3*2*3*555# به راحتی میتوانند تعرفه آزاد اینترنت ایرانسل خود را قطع کنند. سپس طی یک پیامک ایرانسل از شما درخواست می کند با ارسال عدد یک طرح کنترل مصرف آزاد دیتا را تایید کنید.

استعلام باقیمانده حجم اینترنت همراه ایرانسل

کد استعلام اینترنت توسط اپراتور ایرانسل برای مشترکین خود تعبیه شده است که در کمترین زمان مشترکین بتوانند اطلاعات مورد نیاز از حجم و زمان بسته اینترنت خود بدست آورند.
این کد استعلام اینترنت ایرانسل جهت استفاده مشترکین دائمی و اعتباری میباشد. این مشترکین با شماره گیری کد #1*4*1*555* میتوانند در هر زمان از زمان بسته و حجمی اینترنت همراه ایرانسل خود اطلاع پیدا کنند.

کد #10*141* نیز به طور اختصاصی برای مشترکین سیم کارت های اعتباری در دسترس است تا به راحتی بتوانند اطلاعات وضعیت بسته اینترنتی ایرانسل خود بدست آورند.

ایرانسل من پلتفرمی امن جهت استعلام باقیمانده اینترنت

ایرانسل من پلتفرمی امن جهت استعلام باقیمانده اینترنت

پلتفرم ایرانسل من یک فضای امن با دسترسی کامل برای مشترکین به وجود آورده است که هر اطلاعی از استعلام بسته اینترنتی تا استفاده از خدمات مختلف اپراتور ایرانسل را فراهم میکند. مشترکین میتوانند با سرچ ایرانسل من در گوگل از نسخه وب یا نصب اپلیکیشن آن در گوشی های همراه خود به راحتی هر اطلاعاتی که می خواهند بدست آورند.
در نسخه وب با درج شماره ی همراه خود و دریافت کد امنیتی شما میتواند وارد فضای خدمات خود در ایرانسل من شوید که در صورت فعال بود بسته ی اینترنتی حجم و زمان آن به طور کامل مشخص شده است.

علاوه بر این مشترکین ایرانسل میتوانند در ایرانسل من برای خط خود اعمال زیر را به راحت انجام دهند: کنترل مصرف و شارژ

  1. حساب
  2. تغییر طرح تعرفه
  3. دریافت و پرداخت صورت حساب
  4. فعالسازی بسته‌های افزایشی
  5. ثبت و بازبینی رخدادها

گفتگوی آنلاین راهی دیگر برای اطلاع از باقیمانده حجم اینترنت همراه ایرانسل

تیم پشتیبانی آنلاین ایرانسل ابتدا از استعلام شماره ی مشترکین احراز هویت میکنند سپس اطلاعات درخواستی را از حجم و زمان بسته اینترنتی را در اختیارشان قرار می دهد. این امر با استفاده از چت آنلاین نیز امکان پذیر است.
برای استفاده از چت آنلاین باید وارد سایت ایرانسل شده و بعد از احراز هویت توسط شماره گوشی و دریافت کد امنیتی مشترکین میتوانند به چت آنلاین متصل شوند.

ناوک سرویس مرکز تخصصی تعمیر لپ تاپ و تعمیر مک بوک امیدوار است در این مقاله هر آنچه نیاز شما جهت اطلاع از مانده اینترنت ایرانسل است را در اختیارتان قرار داده باشد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *