تعمیرات تخصصی سرفیس

مرکز تعمیرات تخصصی ناوک پس از چندین سال تجربه و با توجه به دلیل حساسیت بسیار بالای محصولات سرفیس٫ بر آن شد تا واحد تعمیرات سرفیس را به صورت تخصصی و جداگانه از دیگر بخش های تعمیرات تحت عنوان واحد تعمیرات تخصصی سرفیس ناوک با بهره از تعمیرکاران مجرب سرفیس و به روزترین تجهیزات تعمیرات تخصصی راه اندازی نماید و عالی ترین خدمات تعمیرات سرفیس را به شما عزیزات ارائه دهد.

تعمیرات تخصصی تمامی مدل های سرفیس٬ سرفیس بوک و سرفیس پرو با استفاده از تجهیزات به روز در مرکز تعمیرات تخصصی سرفیس ناوک انجام می‌پذیرد. تجربه و تخصص همکاران ما در این مجموعه تعمیرات تخصصی موجب می‌شود تا تعمیرات انواع سرفیس در سریعترین زمان ممکن صورت پذیرد. همانطور که قبلا اشاره شد و به دلیل ظرافت بالا در تولید سرفیس ما نیز در تعمیرات سرفیس حساسیت بالایی به خرج می‌دهیم.

تعمیرات نرم افزاری سرفیس

برخی مواقع ممکن است خرابی سرفیس صرفا به دلیل مشکلات نرم افزاری باشد و نیازی به تعمیرات سخت افزاری سرفیس وجود نداشته باشد. در این مواقع با شناسایی مشکل مربوطه توسط متخصصین امر٬ این مشکلات برطرف شده و بعد از آن تست های مربوطه انجام می‌شود و پس از حصول اطمینان از برطرف شدن کامل مشکل دستگاه سرفیس تحویل مشتری خواهد شد.

تعمیرات تخصصی برد و دیگر ماژول های سرفیس

پس از انجام بررسی ها لازم و تست های دقیق توسط واحد تعمیرات تخصصی سرفیس ناوک و مشخص شدن دلیل خرابی سرفیس در صورت وجود مشکل در یکی از قطعات برد٬ متخصصین مرکز تعمیرات تخصصی سرفیس ناوک با استفاده از دانش و تجهیزات روز و در نهایت ظرافت٬ قطعه معیوب را از روی برد تعویض کرده و پس از انجام تست های دقیق آن را آماده بهره برداری مجدد می نمایند. به خاطر داشته باشید که حساسیت ها در خصوص تعمیرات سرفیس چندین برابر است٬ و ما در این مجموعه این حساسیت و تخصص را به خوبی داریم.

تعویض قطعات و حل مشکل سخت افزاری سرفیس

گاها در برخی از مراجعات مشاهده می‌شود که مشکل سرفیس از قطعه ای می‌باشد که هزینه خرید یک عدد نوی آن از تعمیر سخت افزاری آن بسیار به صرفه تر است٬ در این موارد پس از انجام مشاوره کامل با مشتری و اعلام شرایط و هزینه ها٬ آن قطعه سرفیس به صورت کامل تعویض می‌شود. از این قبیل مشکلات می‌توان به خرابی حافظه سرفیس و یا رم سرفیس اشاره کرد که به دلیل نحوه ساخت آن٬ تقریبا می‌توان گفت غیر قابل تعمیر بوده و هزینه خرید نوی آن بسیار به صرفه تر است و از نظر زمانی هم تعویض کلی٬ بسیار منطقی تر خواهد بود.

سرفیس شما خراب شده؟

برای تعمیر سرفیس خراب خود همین حالا اقدام کنید!

جهت برآورد هزینه تعمیر سرفیس خود٬ همین حالا اقدام نمایید.

با مراجعه حضوری به دفتر خدمات ناوک واقع در میرداماد مجتمع کامپیوتر پایتخت طبقه سوم واحد ۳۱۵ و یا از طریق شماره های تماس مرکز خدمات و تعمیرات ناوک ۸۸۶۴۵۴۷۵ و یا ثبت فرم درخواست بررسی و اعلام هزینه تعمیرات می‌توانید برای تعمیر لپ تاپ خود اقدام نمایید.

مرکز تعمیرات تخصصی سرفیس

عالی ترین خدمات تعمیرات سرفیس٬ با حداقل هزینه در کمترین زمان ممکن را از مرکز تعمیرات تخصصی سرفیس ناوک مطالبه نمایید.

تعمیرات تخصصی انواع سرفیس٬ لپ تاپ٬ تبلت و تلفن همراه٬ ارائه دهنده قطعات اصلی انواع لپ تاپ٬ خرید و فروش انواع لپ تاپ.